;

kody rabatowe na wiosnę: "logalp" -10% na Alpine pro / "logtre" -20% na Trespass | szybka wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Hantle i sztangielki

42 produkt(ów)

42 produkt(ów)

Hantelki czy sztangielki ? Oto jest pytanie | Sklep internetowy TourSport

Potencjalnie sztangielki to mini gryfy, do których mamy możliwość dokładania różnych ciężarów i mocowania ich za pomocą zacisków sprężynowych, nakręcanych i innych. Natomiast hantlelki mają stały ciężar, lecz słyszy się różne opinie, iż jest dokładnie odwrotnie. Kwestia potocznego nazewnictwa. Markowe hantle i sztangielki w naszym sklepie online pozwalają na powielanie wielu rodzajów ćwiczeń, które wykonywane są naprzemienne, dając przy tym możliwość pracy asymetrycznej (jednego ramienia). Posiadamy hantle stałe , sztangielki regulowane w różnych rodzajach m.in. pokryte są gumą, która amortyzuje odkładany ciężar i dzięki temu wolne ciężary są odporne na uderzenia i posiadają ergonomiczny kształt.

Sztangielki i hantle - różne rodzaje -  zestawy, regulowane, stałe - duży wybór

Od 2010 roku sklep ze sprzętem do siłowni - TourSport współpracuje z najlepszymi producentami ciężarków m.in. Hms, Body Sculpture, Bowflex, Adidas Training, Reebok Training. Oferujemy jeden z największych asortymentów hantli i sztangielek online do zakupów domowych, komercyjnych i rządowych. Nasi sprzedawcy pasjonują się podnoszeniem ciężarów i są dobrze wykształceni w zakresie prawidłowego używania hantli, ich zalet i różnic między wieloma rodzajami, które posiadamy w sklepie internetowym.

Jakiego rodzaju hantli szukasz?

W TourSport mamy odpowiednie hantle i sztangielki, które pasują do Twojego budżetu i celów sportowych. w kulturystyce, fitness'ie i innych sportach. Tutaj znajdziesz hantle ze stali zbudowanej z solidnych stalowych główek i uchwytów, które są w pełni spawane, aby można je było bezobsługowo używać w komercyjnych salach gimnastycznych. Hantle w stylu profesjonalnym to kolejny popularny wybór do komercyjnych siłowni i klubów. Ze względu na swoją trwałość i przystępną cenę hantle gumowe i uretanowe są bardzo popularne w boksach CrossFit, garażach i szkolnych siłowniach. Kompaktowe hantle to świetna opcja oszczędzająca miejsce do domów i studiów. A hantle aerobowe z powłoką winylową, neoprenową i uretanową są idealne do lekkich treningów wzmacniających i spalających kalorie. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej hantli? Zapytaj nas!