;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Ściągacze i stabilizatory sportowe

24 produkt(ów)

24 produkt(ów)

Produkty do wsparcia mięśni i stawów - stablizatory, opaski, owijki dla sportowców  

Niezależnie od tego, czy trenujesz do pierwszego maratonu, czy też zbyt szybko zwiększyłeś swój przebieg stawów podczas ćwiczeń na siłowni. W naszym sklepie online z produktami do wsparcia mięśni i stawów znajdziesz również ortezy, stabilizatory, ściągacze, owijki na stawy i mięśnie m.in. na łokieć, kolano, na kostkę, nadgarstek, udo. Istnieje również wsparcie dla innych stawów i mięśni, w tym ortezy uda dla ścięgien czworogłowych i ścięgien podkolanowych, stabilizatory kolana i ortezy nadgarstka. 

Stabilizator kostki - Sklep online

Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia dla kostki, wybierz stabilizator od Hms, Body Sculpture. Te stabilizatory kostki są dostępne w różnych materiałach i stylach, aby zapewnić różne poziomy stabilności. Na Walgreens.com dostępne są stabilizatory kostki w kolorze czarnym lub białym oraz w różnych rozmiarach, aby spełnić Twoje potrzeby. Niektóre stabilizatory kostki mają podpory, które zwykle znajdują się po bokach, aby pomóc kontrolować staw i zapobiegać jego zwijaniu, skręcaniu lub skręcaniu. Sznurowane szelki można regulować tak, aby były odpowiednio dopasowane, a także zapewniały kompresję lub wygodę, której szukasz. Wiele z tych stabilizatorów kostki może zmieścić się w butach sportowych. Istnieją również neoprenowe szelki, które izolują, zapewniając ciepło i kompresję, która może zmniejszyć obrzęk.

Ściągacze na łokieć, kolano, nadgarstek, udo. Sprawdź opinie

Ściągacze w e-sklepie TourSport  najlepszych marek cieszą się znakomitymi opiniami Klientów. Znani producenci stablizatorów BODY SCULPTURE, HMS, REEBOK TRAINING, ADIDAS TRAINING , wszystkie ściągacze i stabilizatory wykonane z miękkiego, elastycznego materiału, łatwo się je zakłada i zdejmuje. Po prostu wejdź w otwór i wsuń go np. na kolano. Elastyczny materiał delikatnie wspiera wybrany staw. Nosząc tę ​​wygodne ściągacze sportowe, możesz wykonywać normalne czynności bez obawy, że się zsunie. Niezależnie od tego, czy odczuwasz dyskomfort kolana spowodowany skręceniem, przeciążeniem, czy przewlekłym bólem dzianinowa orteza na wybrany staw może zapewnić Twoim bolącym stawom,  dodatkowe wsparcie i komfort, którego potrzebują. Tkaniny z których wykonane są ściągacze są miękkie, oddychające i wygodne, nawet gdy nosisz ściagacz przez cały dzień. Stabilizatory są dyskretne gdy nosisz je pod ubraniem. Ultralekkie stabilizatory są idealne dla kobiet, które stoją przez długi czas i mają pod koniec dnia obolałe kolana, ale nie chcą ciężkiej ortezy kolana, która jest zbyt zaciskająca.