;

dodatkowe -20% na nową kolekcję >> outhorn << tylko do 10.10 ! | szybka dostawa 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

STORM

STORM

Co to za firma Storm ? Impreganty do kurtek wodoodpornych - sklep online

Storm Waterproofing to firma działająca w Anglii, ale jej produkty znane są także w innych krajach, m.in. w Polsce. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja i dystrybucja środków do czyszczenia, impregnacji orazpielęgnacji sprzętu outdoorowego, w tym także obuwia i odzieży.

Czyszczenie i pielęgnacja odzieży specjalistycznej

Odzież membranowa w tym, kurtki, softshelle oraz obuwie outdoorowe wymaga regularnej konserwacji. Tylko wtedy mamy pewność, że zachowają one wszystkie parametry, które posiadały podczas zakupu. Wszystkie produkty, które posiadają membranę Gore-Tex, Sympatex, Hydropile, Aquatech czy eVent należy poddawać czyszczeniu i impregnacji odpowiednimi preparatami przeznaczonymi do konserwacji produktów z membranami. Czyszczenie środkiem czyszczącym do odzieży wash in cleaner firmy storm daje gwarancję, że odzież będzie czysta, a struktura membrany nieuszkodzona. Preparaty mogą być stosowane zarówno do prania ręcznego, jak i prania w pralce.

Produkty do odzieży wodoodpornej

Zdarza się, że wodoodporna odzież narciarska traci swoje właściwości i zaczyna wchłaniać wodę. W takiej sytuacji nie jest konieczna wymiana stroju, lecz warto zaimpregnować ją specjalnym preparatem. Impregnat wodoodporny Storm poradzi sobie w takiej sytuacji bez problemu. Produkt występuje w postaci sprayu do odzieży m.in. do kurtek oraz spray do butów z membraną co pozwala na szybkie pokrycie suchej i czystej odzieży, obuwia. W zależności od intensywności użytkowania odzieży narciarskiej warto przeprowadzać takie zabiegi 1-2 razy w sezonie.

Wśród oferty firmy Storm znajdziemy także środki czyszczące do odzieży z naturalnym puchemimpregnaty do obuwia, a także zestawy do konserwacji odzieży.

Ranking impregnatów do odzieży i obuwia - opinie o marce Storm

Jak sprawdzić impregnat do odzieży lub butów turystycznych, który bardzo dobrze zabezpieczy i zapewni doskonałą ochronę przed różnymi czynnikami zewnętrznymi w tym opadami i wilgocią? Dobrym sposobem jest zapoznanie się i porównanie opinii różnych użytkowników na temat kilku polecanych przez nich produktów z których korzystali. Wiemy że szukanie recenzji, testów, poradników oraz komentarzy jest czasochłonne, dlatego zrobiliśmy to sami i na podstawie opinii naszych Klientów przygotowaliśmy rzetelny ranking impregnatów Storm do butów i odzieży. Na pierwszym miejscu znalazł się produkt ZESTAW ŚRODEK CZYSZCZĄCY+IMPREGNAT TWIN ONE WASH+ONE PROOF 2x75ml S41301 STORM przeznaczony do różnych materiałów i membran w kurtkach i innej odzieży outdoor. Możemy również polecić większy zestaw ZESTAW ŚRODEK CZYSZCZĄCY+IMPREGNAT TWIN WASH+PROOF 2x300ml S41302 STORM. Ten impregnat i środek czyszczący w zestawie zabezpiecza przed przemakaniem i zanieczyszczeniami. Do butów z membraną polecamy ten środek czyszczący ŚRODEK CZYSZCZĄCY DO OBUWIA SPRAY ON FOOTWEAR 75 ml STORM i impregnat w sprayu IMPREGNAT DO OBUWIA SPRAY FAST DRY PROOF 300ml S42202 STORM

4 produkt(ów)

4 produkt(ów)