;

wyprzedaż letnia - 4F, Outhorn, trespass, alpine pro - sprawdź rabaty !

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

STORM

STORM

Storm Waterproofing to firma działająca w Anglii, ale jej produkty znane są także w innych krajach, m.in. w Polsce. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja i dystrybucja środków do czyszczenia, impregnacji orazpielęgnacji sprzętu outdoorowego, w tym także obuwia i odzieży.

Czyszczenie i pielęgnacja odzieży specjalistycznej

Odzież oraz obuwie outdoorowe wymaga regularnej konserwacji. Tylko wtedy mamy pewność, że zachowają one wszystkie parametry, które posiadały podczas zakupu. Wszystkie produkty, które posiadają membranę Gore-Tex, Sympatex, czy eVent należy poddawać czyszczeniu odpowiednimi preparatami przeznaczonymi do konserwacji produktów z membranami. Czyszczenie środkiem czyszczącym do odzieży wash in cleaner firmy storm daje gwarancję, że odzież będzie czysta, a struktura membrany nieuszkodzona. Preparaty mogą być stosowane zarówno do prania ręcznego, jak i prania w pralce.

Produkty do odzieży wodoodpornej

Zdarza się, że wodoodporna odzież narciarska traci swoje właściwości i zaczyna wchłaniać wodę. W takiej sytuacji nie jest konieczna wymiana stroju, lecz warto zaimpregnować ją specjalnym preparatem. Impregnat wodoodporny Storm poradzi sobie w takiej sytuacji bez problemu. Produkt występuje w postaci sprayu co pozwala na szybkie pokrycie suchej i czystej odzieży. W zależności od intensywności użytkowania odzieży narciarskiej warto przeprowadzać takie zabiegi 1-2 razy w sezonie.

Wśród oferty firmy Storm znajdziemy także środki czyszczące do odzieży z naturalnym puchemimpregnaty do obuwia, a także zestawy do konserwacji odzieży.

12 produkt(ów)

12 produkt(ów)