;

dodatkowe -10% rabatu na całą kolekcję alpine pro - tylko do końca września !

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Buty turystyczne niskie

Jeśli potrzebujesz dobrych butów turystycznych podejściowych damskich do wykorzystania w górach czyli na świeżym powietrzu, buty turystyczne niskie damskie ochronią twoje stopy, zapewniając im ciepło, suchość i wygodę oraz zapewnią wygodę w lato po trudnym kamienistym podłożu dzięki zastosowaniu dobrych podeszw Vibram - nawet podczas wielogodzinnych spacerów w trudnych warunkach pogodowych chronią Twoje nogi. Posiadamy szeroki asortyment butów trekkingowych niskich dla kobiet w naszej ofercie sklepu online m.in. znajdziecie u nas polskiego producenta butów turystycznych Bergson , znane marki butów Trespass i Regatta z Wielkiej Brytanii aż po czeskie buty górskie Alpine Pro dla kobiet. Wszystkie buty trekkingowe w naszym sklepie są wysokiej jakości czyli wodoodporne i oddychające, dostosowane do każdego rodzaju trekkingu oraz  budżetu.

Poradnik jak dobrać rozmiar - buty trekkingowe damskie

1. Buty trekkingowe damskie powinny zapewniać miejsce na poruszanie palcami. Najlepiej przymierz je na koniec dnia (po puchnięciu stóp) i razem ze skarpetkami, które zamierzasz założyć na wędrówkę.

2. Poznaj swój rozmiar buta górskiego. Ponieważ sam rozmiar (długość) nie jest jedyną kwestią, najlepiej jest poprosić specjalistę od dopasowania butów do oceny wymiarów Twojej stopy. Alternatywnie możesz zapoznać się z tabelami rozmiarów, możesz zapytać się mailowo sklep TourSport.pl lub po prostu trzymaj się marki, która dobrze do Ciebie pasowała w przeszłości.

3. Zarówno wkładki, jak i skarpety trekkingowe zwiększają wygodę, wsparcie lub dopasowanie. Produkty do pielęgnacji butów pomagają również w utrzymaniu butów w czystości i wydłużają ich żywotność.

4. Nie zapomnij rozchodzić butów górskich przed pierwszą podróżą. Zbyt wielu pieszych wędrowców z obolałymi stopami pomija ten ważny krok. Jest to szczególnie ważne w przypadku skórzanych butów.

 

9 produkt(ów)

9 produkt(ów)