;

trespass - dodatkowe 10% rabatu przy zakupie min. 2 produktów! | alpine pro - kolekcja dziecięca dodatkowe 40% rabatu!

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Torby sportowe

5 produkt(ów)

5 produkt(ów)

Jeśli musisz zabrać ze sobą dobrą torbę sportową na siłownię, tak czy inaczej, nasze torby sportowe mają dużo miejsca, aby zmieścić wszystkie Twoje rzeczy, które pozwolą utrzymać porządek na drodze z punktu A do punktu B. Posiadamy szeroki wybór toreb sportowych 4F, Outhorn, Under Armour, Trespass !

Torby sportowe męskie i damskie - wyprzedaż

Niezależnie od tego, czy szukasz torby podróżnej, plecaka czy torby na siłownię, znajdziesz u nas najlepsze torby treningowe 4F, Under Armour, Outhorn, Bergson, Hms, Trespass na siłownię które łączą w sobie funkcjonalność i wygodę bez rezygnacji ze stylu. Zapakuj wszystkie ulubione rzeczy do treningu w jedną z naszych dużych toreb fitness lub do worka sportowego na siłownię, a jeśli chcesz spakować tylko to, co niezbędne, sprawdź nasze małe torby sportowe i worki gimnastyczne. Przeglądaj całą kolekcję w naszym sklepie online.

Która torba jest najlepsza na siłownię ?

Musi być pojemna i wygodna. Chcesz znaleźć torbę sportową, która pomieści cały Twój sprzęt, ale będzie również świetnie sprawdzać się podczas dojazdów z pracy na siłownię. Dzięki szerokiej gamie toreb na siłownię, które są stale wypuszczane przez oldschoolowe marki sportowe i outdoorowe, takie jak Under Armour oraz 4F w naszym sklepie internetowym nie brakuje dobrej jakości zestawów porządnych toreb na fitness i siłownię w niskich cenach.