;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Dla Biznesu

Realizujemy zamówienia od firm chcących ubrać swoich klientów, pracowników, czy wyprodukować odzież lub bagaż ze swoim logo, a także klubów sportowych, szkół i innych.

 

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu towar z bieżącej kolekcji od naszych producentów z Państwa znakami firmowymi w postaci haftu, nadruku czy naszywki gumowej.

 

Czekamy na Państwa zapytania ofertowe

 

Dane kontaktowe:
TourSport-­nadruki
e-mail: sklep@toursport.pl
tel:. 887 663 041

Kurtki reklamowe – skuteczna ochrona podczas pracy
W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości kurtki reklamowe najlepszych producentów, które zainteresują Państwa nie tylko atrakcyjnym designem, ale także bardzo przystępną ceną oraz wysoką jakością. Oferowane przez nas kurtki z nadrukiem zostały wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, zaopatrzonych w membrany zapewniające wysoką wodoodporność oraz wiatroszczelność, co gwarantuje komfortowe korzystanie z naszych kurtek podczas zmiennych warunków pogodowych.Polecamy również m.in. kurtki softshell chroniące nas przed wyziębiającym wiatrem, oraz ciepłe polary gwarantujące nam ciepło każdego dnia. W każde zlecenie wkładamy dużo serca i zaangażowania, przez co każde realizowane przez nas zamówienie na odzież firmową cechuje się wysoką jakością oraz profesjonalnym wykonaniem.

Odzież reklamowa ­ firma stawiająca na jakość.
Od czasu założenia firmy wytrwale pracujemy nad umocnieniem naszej pozycji w branży. Sukcesywnie walczymy nad zadowoleniemnaszego klienta, oferując przejrzyste oraz korzystne dla obu stron warunki współpracy. Dysponujemy wysokiej jakości odzieżą reklamową, gwarantującą zadowolenie i uznanie naszych Kontrahentów.

W naszej pracy stawiamy na miłą i przyjacielską współpracę z Klientami, sprawiając że cały proces od składania zamówienia aż po odbiór towaru przebiega w przyjemnej atmosferze. Dzięki takiej pracy z klientem, produkcję ubrań z firmowym nadrukiem zleciło nam już wielu poważnych klientów marketingowych na polskim rynku. Serdecznie zachęcamy do współpracy oraz życzymy zadowolenia z naszych usług!

Akcesoria­ termosy,kubki i inne ­ firma stawiająca na rozpoznawalność.
W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości termosy , kubki termiczne, akcesoria tursytyczne i sportowe producentów, które zainteresują Państwa nie tylko atrakcyjnym designem, ale także bardzo przystępną ceną oraz wysoką jakością. Oferowane przez nas termosy i kubki z oznakwoaniem Państwa logo firmy,gwarantuje komfortowe korzystanie w biurze oraz poza nim. Markowe termosy i kubki zostaną docenione przez waszych kontrahentów i będą służyć na lata.

 Technologie znakowania
W TourSport do zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dzięki licznym technologiom znakowania, które wykorzystujemy, możemy zaproponować naszym klientom rozwiązania idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

 

Druk cyfrowy z aplikacją

W tej technologii nadruk wykonywany jest bezpośrednio na materiale. Dzięki stosunkowo niskim kosztom przygotowania druku warto go stosować w małych seriach, a nawet pojedynczych sztukach.

 

Druk sublimacyjny na białym poliestrze

W tej technologii wykonywane są nadruki w wysokiej jakości fotograficznej. Jej zaletą jest także brak usztywnienia materiału w miejscu druku.

 

 

Druk sublimacyjny na naszywkach

W tej technologii wykonywane są wysokiej jakości nadruki bezpośrednio na naszywkach.

 

Folia

W tej technologii wzory wycięte ze specjalnej folii (flock lub flex) nanoszone są bezpośrednio na materiał. Tego typu znakowanie można wykorzystać zarówno w przypadku pojedynczych egzemplarzy (np. numery sportowe lub nazwiska), jak i w dużych seriach. Zaletą tej technologii są z pewnością wysoka jakość.

 

drifit

Haft

W tej technologii wykorzystywana jest specjalistyczna maszyna hafciarska. Jej zaletą jest wysoka jakość estetyczna wykonanego znakowania. Można ją stosować zarówno w małych seriach oraz częstych wznowieniach.

 

drifit

Sitodruk

W tej technologii farba zostaje nałożona na materiał. Każdy kolor jest umieszczany na materiale osobno. Ze względu na wysokie koszty przygotowania stosuje się go w przypadku zamówień większych serii.

 

drifit