;

23-26.02 - dodatkowe -20% rabatu przy zakupie min. 2 produktów alpine pro ! | szybka wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Rękawice narciarskie i zimowe

28 produkt(ów)

28 produkt(ów)

Rękawiczki zimowe męskie, damskie, dziecięce - 4F, Under Armour, Trespass, Outhorn

Dodaj dodatkowe warstwy ciepła i komfortu do swojej garderoby na zimną pogodę dzięki damskim, męskim, dziecięcym zimowym rękawiczkom które trzymają ciepło.  TourSport oferuje szeroką gamę rękawic zimowych 4F, Under Armour, Trespass, Outhorn do wyboru, w wielu różnych stylach i kolorach, w tym rękawiczki zimowe do telefonu, wodoodporne zimowe rękawiczki narciarskie, polarowe rękawiczki zimowe, możesz mieć pewność że znajdziesz komfortowe i ciepłe rękawiczki, które dopasujesz do swojej garderoby. W sklepie online TourSport możesz znaleźć wszystkie ubrania, których potrzebujesz, aby przygotować się na każdą porę roku i każdą wyprawę w góry czy na co dzień. Nasze ciepłe i wodoodporne rękawiczki zimowe z membraną z pewnością sprawią, że będziesz wyglądać i czuć się świetnie.

Jakie wybrać rękawiczki na narty lub na wyprawę w góry ?

Wybór odpowiedniej ciepłej i wodoodpornej pary rękawiczek do sportów zimowych może zadecydować o udanej przyjemniej wycieczce lub szybkim powrotem do domu z zimnymi i zmarzniętymi palcami. Kupując rękawiczki zimowe, najpierw zastanów się nad swoją aktywnością. Większość rękawic do narciarstwa zjazdowego i snowboardowego jest wykonana z syntetycznej powierzchni zewnętrznej, często z nylonu, w połączeniu z wodoodporną, oddychającą membraną z pewnego rodzaju izolacją, aby utrzymać ciepło dłoni w zimnych i mokrych warunkach. Odporne na ścieranie łatki na palcach, kostkach i dłoniach poprawiają trwałość podczas aktywności takich jak jazda na nartach i snowboardzie. W przeciwieństwie do tego, narciarstwo biegowe to aktywność silnie aerobowa, w której prawdopodobnie będziesz się pocić. Rękawice biegowe są elastyczne, oddychające i ułatwiają odprowadzanie wilgoci z potu. Gdy już wiesz, w jaki sposób będziesz używać rękawic, rozważ takie cechy, jak izolacja, wodoodporność, zręczność manualna i kompatybilność z ekranem dotykowym w smartfonie.

Jakie rękawiczki zimowe są najlepsze ?

Cieńkie, lekkie rękawiczki z indywidualnymi palcami, zapewniają lepszą zręczność, są idealne do czynności, w których musisz często obsługiwać sprzęt, regulować klamry w butach i zamki błyskawiczne. Lekkie rękawiczki zimowe to doskonały wybór do zajęć aerobowych, takich jak narciarstwo biegowe, gdzie organizm wytwarza dużo ciepła.

Grube rękawiczki zimowe są cieplejsze niż lekkie rękawiczki (wykonane z tych samych materiałów), ponieważ palce mogą dzielić ciepło. Rękawiczki mają również mniejszą powierzchnię, na której ciepło ciała może uciekać. Nie są tak sprawne jak lekkie rękawiczki zimowe, ale nadal mogą Ci dobrze służyć, gdy trzymasz kijki narciarskie, zjeżdżasz z góry na snowboardzie lub wybierasz się na wędrówkę w mroźnych temperaturach.

Wielu producentów oferuje rękawice 3w1, które składają się z rękawicy typu shell oraz wyjmowanej rękawicy wewnętrznej. Te systemy 3w1 są wszechstronne, co pozwala łączyć skorupę i wyściółkę w celu uzyskania maksymalnego ciepła lub nosić osobno w cieplejsze dni. Rękawice z wyściółką zapewniają doskonałą zręczność podczas obsługi sprzętu bez narażania skóry na zimno. Możesz kupić system rękawic 3w1 jako całość lub złożyć własny, kupując oddzielne skorupy i wkładki.