;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Wyposażenie małej siłowni - urządź się z nami!

Kompleksowe wyposażenie siłowni domowej i komercyjnej - niskie ceny 

W ofercie sklepu TourSport w Tarnowskich Górach znajdziesz podstawowe wyposażenie siłowni i klubu fitness. Dostarczamy wysokiej jakości certyfikowany sprzęt dla  sportowców i amatorów. Wszystkie nasze produkty dostępne w sprzedaży, wyróżniają się solidną konstrukcją i porządnym wykonaniem. Wyposażamy domowe i profesjonalne siłownie, kluby fitness, ośrodki sportu i rekreacji. Pochodzimy z Tarnowskich Gór, działamy na terenie całej Polski. Dzięki naszemu zespołowi możesz stworzyć doskonałe miejsce do ćwiczeń w zaciszu własnego domu. Odpowiedni sprzęt do ćwiczeń to klucz do sportowej sylwetki i zdrowego trybu życia. Zadbaj o wyposażenie siłowni w najwyższej jakości sprzęt od renomowanych producentów m.in. HMS, REEBOK TRAINING, PRO-FORM, SPOKEY, NORDITRACK, BOWFLEX, BENCHK i innych producentów sprzętu cardio i kulturystycznego w promocyjnych cenach dzięki naszym rabatom hurtowym.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny system rabatowy na sprzęt i wyposażenie siłowni, dzięki którym, dokonując u nas większych zakupów - możecie zaoszczędzić.

Kupując u nas na kwoty :

od 5 000 zł do 9 999,99 zł - otrzymacie dodatkowo 3% rabatu

od 9 999,99 zł do 18 999,99 zł - otrzymacie dodatkowo 4% rabatu

od 19 000,00 zł - otrzymacie 5% rabatu

Warto też podkreślić że rabat hurtowy łączy się również z innymi rabatami, przecenami, promocjami. Dla klientów instytucjonalnych ( szkoły, gminy, miasta itd.) istnieje możliwość wystawienia faktury z odroczonym terminem płatności 7,14 lub 21 dni.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów.


W odpowiedzi na współpracę z firmami, jednostkami użyteczności publicznej i samorządu terytorialnego przygotowaliśmy procedurę składania zamówień.

Instrukcja krok po kroku:

1. Zamówienie mailowe jeśli nie wiesz czego dokładnie chcesz:

Nasz doradca mailowo lub telefonicznie pomoże i wskaże podstawowe wyposażenie siłowni.

Przykładowe szablony zamówień standardowego wyposażenia małego klubu fitness lub dobrze wyposażonej domowej i komercyjnej siłowni znajdują się tutaj:

Wyposażenie siłowni domowej i komercyjnej do 30 tys. zł:

PRZYKŁADOWY WZÓR ZAMÓWIENIA WYPOSAŻENIA SIŁOWNI (PLIK PDF): Przykładowa oferta sprzętu oraz akcesorii fitness do 30 tysWyposażenie siłowni domowej i komercyjnej do 40 tys. zł:

PRZYKŁADOWY WZÓR ZAMÓWIENIA WYPOSAŻENIA SIŁOWNI  (PLIK PDF): Przykładowa oferta sprzętu oraz akcesorii fitness do 40 tysWyposażenie siłowni domowej i komercyjnej do 50 tys. zł:

PRZYKŁADOWY WZÓR ZAMÓWIENIA WYPOSAŻENIA SIŁOWNI  (PLIK PDF): Przykładowa oferta sprzętu oraz akcesorii fitness do 50 tysUwaga! Dodatkowo naliczymy rabat za zamówienie hurtowe, doprecyzujemy inne warunki takie jak dostawa i montaż.


2. Zamówienie przez nasz e-sklep www.toursport.pl jeśli już masz wybrane wyposażenie.

Złóż zamówienie za pośrednictwem strony internetowej www.toursport.pl. Jako formę płatności wybierz „przelew tradycyjny”.

Oczekuj kontaktu ze strony obsługi sklepu celem potwierdzenia lub doprecyzowania szczegółów zamówienia.

Ostatnia realizacja wyposażenia siłowni

Studio treningu i fitness "Manualmed Gym Studio" Tarnowskie Góry - 

Drabinka gimnastyczna metalowo-bukowa 310B/710B-310 BENCHKŁawka treningowa regulowana CARBON STRENGTH PRO-FORMKlatka treningowa XL CARBON STRENGTH PRO-FORMSztangielka hantla regulowana 25,5kg SR52 HMSKontakt B2B - wyposażenie siłowni 

TourSport - ul. Tylna 8 - 42-600 Tarnowskie Góry

Wyposażenie komercyjnych i domowych siłowni, klubów fitness

e-mail: [email protected]

tel. 537 192 223Na co zwrócić uwagę, wybierając wyposażenie domowej siłowni i małego studia fitness ?

Wybierając wyposażenie siłowni do domu lub klubu fitness, należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Jednym z ważniejszych jest cena. Jaki budżet posiadasz na wyposażenie twojego lokalu do ,,ćwiczeń'' ? Oferujemy widełki w wariantach do 30 tys. zł, do 40 tys. zł, 50 tys., 60 tys., 70 tys. itd. i więcej. Na początek oczywiście zwracamy uwagę na szeroką funkcjonalność zamawianych przyrządów. Skupiamy się w 1 opcji nad ,,wolnymi ciężarami'' a w 2 opcji nad maszynami i przyrządami do ćwiczeń. Warto bowiem tak planować wyposażenie siłowni, by narzędzia do ćwiczeń dawały jak najszersze możliwości rozwoju oraz stanowiły porządne wsparcie dla dobrze zaplanowanego programu treningowego. Innym istotnym aspektem, który należy mieć na uwadze jest wytrzymałość oraz jakość wykonania ,,pomocy treningowych''. Najbardziej opłaca się inwestować w wyposażenie trwałe i wykonane z odpornych materiałów. Należy bowiem pamiętać, że narzędzia do ćwiczeń podlegają ciągłemu ruchowi i działaniom dużych sił, co wpływa na ich wytrzymałość podczas zwykłej eksploatacji, dlatego warto sięgać po rozwiązania dostarczane przez  doświadczonych producentów sprzętu kulturystycznego i fitness.


Profesjonalny sprzęt do siłowni w niskiej cenie - sklep internetowy i stacjonarny

Posiadamy w ofercie sklepu online i stacjonarnego w Tarnowskich Górach - profesjonalny sprzęt do siłowni oraz klubu fitness. W asortymencie znajdziesz atlasy wielofunkcyjne, ławki do ćwiczeń i ławki pod sztangę, które pomogą Ci w ćwiczeniu wybranych partii ciała. W sprzedaży dostępne są produkty przeznaczone do stosowania na zewnątrz. Oprócz maszyn i urządzeń w ofercie sklepu z wyposażeniem do siłowni TourSport, znajdziesz także akcesoria takie jak m.in. hantle, gryfy i sztangi, obciążenia talerzowe i drabinki gimnastyczne wielofunkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami produktowymi naszego sprzętu do siłowni, a w przypadku pytań zachęcamy również do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy wybrać odpowiednie urządzenia do ćwiczeń, które spełnią oczekiwania wymagających klientów.

Sprzęt do siłowni powinien nie tylko ułatwiać efektywne ćwiczenie lecz zapewnia równieź maksimum bezpieczeństwa użytkownikom. Właśnie dlatego producenci sprzętu w naszym sklepie, posiadają wszystkie niezbędne atesty. Jeśli zastanawiasz się, jak ,,zaprojektować'' przestrzeń na siłowni, zapytaj naszych doradców.

PODKATEGORIE: