;

WYPRZEDAŻ ! Kody rabatowe : "logalp" -10% na Alpine pro / "logtre" -20% na Trespass | szybka wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Hamaki

1 produkt(ów)

1 produkt(ów)

Hamaki turystyczne - sklep internetowy TourSport

Hamaki turystyczne popularnych producentów outdoor - Trespass, Nils Camp czyli relaks w podróży, ogrodzie, na co dzień ! Hamaki producentów Nils Camp i Trespass są solidne oraz wykonane z materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne.

Jakie są najlepsze hamaki turystyczne?

Hamaki  turystyczne różnią się od ogrodowych czy domowych przede wszystkim łatwością w złożeniu i zwykle posiadają mniejszą wagę, by ich transport nie sprawiał zbytnio problemów - są bardziej kompaktowe. Popularne hamaki turystyczne zwykle ważą ok. 200 g. Świetnie nadają się do transportu i dzięki zastosowaniu funkcji szybkiego składania zajmują niewiele miejsca. Nie oznacza to jednak, że konstrukcja takich hamaków nie jest stabilna, ponieważ maksymalne obciążenie takich modeli to zwykle ok. 150 kg, co już pozwala na komfortowy oraz bezpieczny wypoczynek.

Kupując hamak turystyczny w podróż, warto być przygotowanym na zmiennie warunki. Producenci dobrych hamaków turystycznych często dodają więcej funkcji i rozwiązań w swoich hamakach turystycznych. Jedną ze specjalnych opcji w hamkach w ostatnich latach jest możliwość zamontowania moskitier. Pamiętaj ! Hamak turystyczny nie musi być mały i ciasny, popularne hamaki mogą bez problemu pomieścić dwie osoby.