;

kody rabatowe na wiosnę: ALPINE PRO "logalp" -10% | TRESPASS "logtre" -20% | wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Ławki treningowe

15 produkt(ów)

15 produkt(ów)

Profesjonalne i kompaktowe ławeczki treningowe do domu i siłowni

Najwyższej jakości proste,  regulowane ławki do ćwiczeń  - do brzuszków, profesjonalne pod sztangę najlepszych marek Hms, Bowflex, Pro-Form to niezastąpiony sprzęt w każdej domowej siłowni i profesjonalnej sali fitness. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie mają dużo wolnego miejsca, a zależy im na intensywnych domowych treningach. Posiadamy szeroką ofertę ławeczek do ćwiczeń od prostych ławek po wielofunkcyjne ławeczki regulowane, z modlitewnikiem, rzymskie 3w1, skośne regulowane które idealnie pasują do każdej domowej siłowni, umożliwiając komfortowy i efektywny trening. Dodatkowo, po treningu, dzięki systemowi szybkiego składania, możemy złożyć ławeczki treningowe w taki sposób, że zajmują tylko 50% wcześniejszej powierzchni.

Ile kosztuje ławka treningowa?

Znalezienie dobrych informacji o tym, ile kosztuje ławka treningowa, nie jest takie proste. Tak więc zespół TourSport, w tym certyfikowani trenerzy osobiści, porównali najlepsze ławki treningowe. Dobrej jakości ławka do ćwiczeń kosztuje od 295 zł. Możliwe jest kupienie podstawowej płaskiej ławki za 200 zł lub niedrogiej regulowanej ławki za około 350 zł. Ale te  posiadają słabszą stal  i nie powinny być używane podczas zawodów komercyjnych lecz tylko do użytku domowego. Najdroższe ławki do ćwiczeń kosztują ponad 2000 zł  i są wystarczająco mocne, aby wytrzymać każdy ciężar, który ktoś mógłby podnieść.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie ławki treningowej?

Przeciętna ławka do ćwiczeń kosztuje 300 zł. Cena waha się od 300 zł do 4000 tys. zł. Można kupić wysokiej jakości płaską ławkę za około 900 zł, a najwyższej jakości regulowana ławka może kosztować około 1500 zł. Jakość ławek treningowych jest bardzo zróżnicowana. Ale jest to niezbędny element wyposażenia, aby uzyskać jedną z głównych zalet wykonywania wyciskania na ławce. Nasze ławki treningowe są  bardzo wytrzymałe i mają dużą nośność.

Podstawowe funkcje ławki treningowej

Główne cechy, które określają, czy ławka treningowa jest podstawowa, czy wysokiej klasy. Zwróć uwagę na grubość stali. Ciężar ławeczki również ma znaczenie oraz rozmieszczenie podpórek. Ławeczki jeśli są za lekkie, mogą być bardziej podatne na chybotanie, co jest niebezpieczne. Grubość stali jest jednym z głównych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie ławki. Im niższy wskaźnik stali, tym grubsza jest stal. Oznacza to, że ławka ze stali o grubości 11 lub lepszej będzie w stanie utrzymać na niej większy ciężar i wytrzymać przez długi czas. Np. ławki do ćwiczeń w trójboju siłowym muszą mieć wysokość poniżej 17,5 cali. Wszystko o wysokości około 17 cali jest idealne, aby móc sięgnąć podłogi i podnosić się z nóg podczas wyciskania na ławce.

Ławki regulowane są droższe niż ławki płaskie.

Regulowana ławka treningowa Hms jest jedną z najtańszych dostępnych w sklepie online TourSport. Regulowana ławka pod sztangę marek Bowflex, Spokey, Pro-Form to jedna z najbardziej oczywistych różnic w stosunku do ławki prostej.  Jednak porównując modele z wyższej półki, najtańsza płaska ławka kosztuje zwykle połowę mniej w porównaniu do ławki regulowanej. Producent Hms jest najbardziej rozpoznawalną marką wysokiej klasy ławek treningowych w Polsce i Europie. Są często używane na zawodach trójboju siłowego oraz komercyjnych siłowniach.