;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

CAMPINGAZ

CAMPINGAZ

Marka Campingaz powstała z zamiłowania do biwakowania i spędzania czasu na świeżym powietrzu, w połączeniu z chęcią tworzenia i wprowadzania innowacji, produkty Campingaz® są instynktowne i inspirowane, proste, ale sprytne, rozwiązania oparte na ponad 70-letniej wiedzy. Zaufanie od pokoleń obozowiczów, zaufanie, które zostało zdobyte przez tworzenie bezpiecznych, niezawodnych produktów, które nigdy nie zawiodą, raz po raz.

Campingaz - ponad 70 lat doświadczenia !

Często proste myśli rodzą wielkie pomysły - w 1949 r., kiedy młody człowiek wyjechał z rodziną na wakacyjny kemping, nigdy nie mógł przewidzieć, że jego myśli tego dnia zmieni sposób, w jaki ludzie obozowali na przestrzeni wielu pokoleń. Sfrustrowany dostępnymi alternatywami postanowił stworzyć rewolucyjny kartusz gazowy z możliwością wielokrotnego napełniania; kompaktowy i wygodny, ekonomiczny i łatwy w użyciu. Narodził się Campingaz® ... i życie na wolnym powietrzu zostało uwolnione. Od plaży po kemping, od ogrodu po wzgórza, innowacje Campingaz® zmieniły plan życia na świeżym powietrzu i przygody, a każda dekada wprowadza rewolucyjne innowacje taki jak kompaktowe przenośne, palniki turystyczne , lodówki przenośne elektryczne i inne akcesoria na piknik i biwak.

Popularne grille gazowe Campingaz

Jeśli szukasz narzędzia do gotowania na świeżym powietrzu, które jest łatwe w użyciu, szybkie do uruchomienia i gotowe w mgnieniu oka, zapoznaj się z wyborem grillów gazowych od marki Campingaz. Od wolnostojących grilli, które świetnie sprawdzają się na podwórku, po przenośne grille gazowe, które możesz zabrać ze sobą w podróż, Campingaz ma dokładnie taki grill, którego potrzebujesz do gotowania! Kupuj  grille Campingaz dla wszystkich Twoich potrzeb kulinarnych i przygotuj się na rozpalenie burzy na następnym grillu lub przygotowywanie smacznych posiłków w kuchni dla swojej rodziny każdego dnia! 

17 produkt(ów)

17 produkt(ów)