;

kody rabatowe na wiosnę: ALPINE PRO "logalp" -10% | TRESPASS "logtre" -20% | wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Kubki termiczne

19 produkt(ów)

19 produkt(ów)

Dobre kubki termiczne Termite - Trespass - Rockland - sklep online

Szeroki wybór dobrych kubków termicznych marek Termite - Trespass - Rockland, Nils Camp ! Kubki z doskonałą termiką i dwuletnią gwarancją ! Elegancki i nowoczesne kubki termiczne, który może towarzyszyć nam w każdej sytuacji. Sprawdza się na wycieczkach, ale również na co dzień, do szkoły lub do pracy. Model Bluff Termite posiada wyjątkowo prosty w obsłudze i praktyczny system przykrywki – PinPro®.. Wszystkie kubki termiczne w ofercie naszego sklepu online, są tak skonstruowane,  iż kształt idealnie pasuje do wielu samochodowych uchwytów na kubki.

Kubek termiczny a termos ? Plusy i minusy

Termokubki stanową świetny kompromis pomiędzy termosem a kubkiem bez szczelnego zamknięcia. Kubek termiczne posiadają pokryty gumą uchwyt, który uniemożliwia opuszczenie kubka podczas picia. Stosowane są silikonowe uszczelki w pokrywkach, dzięki której zapobiega przeciekom cieczy na zewnątrz. Termosy zwykle mają większą pojemność dzięki czemu pomieszczą więcej napoju. Wyróżniają się dłuższym czasem utrzymywania temperatury napojów, zwykle utrzymują ciepło oraz zimno napoju nawet do 24 godzin. Kubki termiczne Termite zwykle trzymają ciepło czy zimno do 10 godzin.

Dobre kubki termiczne na kawę i herbatę - sklep internetowy

Sprawdź w autoryzowanym sklepie Termite,Trespass, Nils Camp najlepsze kubki na zimę!  Sprawdzą się na wycieczkach, ale również na co dzień, do szkoły lub do pracy. Nasze kubki termiczne posiadają wyjątkowo proste w obsłudze i praktyczne systemy przykrywki – PinPro®. Wystarczy nacisnąć, napić się i zamknąć. Wewnętrzne elementy kubków dają się łatwo zdemontować i wyczyścić. Wszystkie kubki termiczne wykonano z podwójnych ścianek stalowych, zachowując pomiędzy nimi próżniową izolację. Daje to doskonałe właściwości termoizolacji, a dzięki temu, że wykorzystane materiały są najwyższej jakości właściwości te zachowane są na wiele lat.