;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Bieżnie elektryczne

29 produkt(ów)

29 produkt(ów)

Najlepsze bieżnie elektryczne dla domu i siłowni | Sklep internetowy

Bieżnie elektryczne dla domu i firmy marek Spokey, Pro-Form, Reebok, Norditrack, Body Scuplture, Hms to solidne, zaawansowane technologicznie bieżnie zaprojektowane do treningów w warunkach domowych.

Znajdź najlepszą bieżnię dla swojego stylu życia w sklepie online TourSport

Bieżnie domowe są świetnym sprzętem cardio do domowej siłowni, ponieważ mogą być używane przez cały rok, bez względu na pogodę na zewnątrz. Jeśli wolisz ćwiczyć w zaciszu swojego domu i cieszyć się treningami cardio, tania bieżnia domowa może być dla Ciebie dobrą inwestycją. W TourSport posiadamy jedne z najlepszych bieżni na rynku fitness z 2 letnią gwarancją producentów.

Orbitrek czy bieżnia? Co lepsze

Częstym pytaniem dotyczącym sprzętu cardio jest pytanie orbitrek czy bieżnia — co jest lepsze? Ogólnie rzecz biorąc, bieżnie domowe zapewniają lepsze spalanie kalorii w porównaniu z orbitrekami. To powiedziawszy, oba mają zalety. Bieżnie są lepszą opcją, jeśli trenujesz do zawodów, ponieważ mają mniejszy wpływ na organizm w porównaniu do biegania po chodniku. Bieżnie są również lepsze do wzmacniania mięśni nóg, ponieważ mają tak duży zakres nachylenia. Trenażery eliptyczne również mają swoje zalety — są zazwyczaj tańsze niż bieżnie i są idealne dla osób po urazach, ponieważ mają mniejszy wpływ na stawy niż bieżnie.

Tanie bieżnie elektryczne znanych producentów | Niskie ceny w TourSport

Rozumiemy. Rozpoczęcie podróży fitness na bieżni może być przytłaczające. Ale dzięki trenerom online możesz wykonywać profesjonalny plan treningowy w swoim salonie w domu. Wybierz spośród wielu rodzajów dobrych bieżni składanych i stałych - odpowiedni sprzęt dla ciebie.. Robiąc zakupy w TourSport masz pewność niskich cen i kodów rabatowych na bieżnie producentów Pro-Form, Reebok, Norditrack, Body Scuplture, Hms.  Sprawdź różne rodzaje bieżni elektrycznych z zakresami prędkości do 6 km/h, 12 km/h aż do prędkości 24 km/h. Wszystkie nasze bieżnie posiadają opcję dedykowanej aplikacjami treningowej którą możesz uzyskać za darmo przy zakupie.

Bieżnie elektryczne dla domu - oszczędzające miejsce 

Ograniczona przestrzeń? Nie ma problemu. Bieżnie domowe nie muszą zajmować dużo miejsca — zwłaszcza dzisiaj, dzięki przemyślanemu projektowi wielu bieżni treningowych. Jeśli jest to dla Ciebie ważne, poszukaj bieżni składanych, który pozwalają Ci złożyć bieżnię w górę i na bok w celu wygodnego przechowywania. Kompaktowe bieżnie elektryczne idealnie nadają się do małego mieszkania czy salonu.

Jak uzyskać najlepszy trening na bieżni elektrycznej?

Możesz znaleźć bieżnie na sprzedaż w wielu miejscach, ale znalezienie najlepszej bieżni będzie w dużej mierze zależeć od tego, jak chcesz ćwiczyć. Tania bieżnia może nie wystarczyć, jeśli szukasz wysoce spersonalizowanej maszyny do biegania lub bieżni pochyłej, która rzuca wyzwanie Twoim treningom. Trening HIIT lub trening interwałowy na bieżni do biegania to jeden ze sposobów na budowanie siły i wytrzymałości, po prostu upewnij się, że masz pod ręką butelkę z wodą. Możesz rozważyć tańszą bieżnię, jeśli nie szukasz żadnych dodatków lub najnowocześniejszych technologii i po prostu chcesz cieszyć się uczuciem poruszających się stóp pod tobą.Podobnie jak chodzenie lub bieganie na zewnątrz, będziesz cieszyć się dużą ilością miejsca do poruszania się na bieżni. Te maszyny do biegania zostały zaprojektowane tak, aby zrobić miejsce dla twoich ramion, łokci i nóg, dzięki czemu możesz biegać w najwygodniejszy dla siebie sposób – niezależnie od tego, czy chodzi o trzymanie drążków, czy swobodne kołysanie rękami. Elementy sterujące na bieżni można łatwo regulować, dzięki czemu możesz zmienić prędkość lub nachylenie bieżnika, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Kolejny z najlepszych powodów, aby kupić bieżnię ? Wiele z nich to bieżnie składane, dzięki czemu można je spakować i przechowywać, gdy nie są używane. Składane bieżnie świetnie nadają się do domowej siłowni o dowolnej wielkości, zwłaszcza jeśli masz mniejszą przestrzeń.

Najlepsze aplikacje do biegania na bieżni elektrycznej. Sklep online TourSport

Śledzenie sesji treningowej i wyznaczanie celów naprawdę pomaga zwalczyć nudę i poprawić szybko osiągi. Na przykład popularna aplikacja do bieżni elektrycznych FitShow łączy tablet z bieżnią, dzięki czemu możesz jednocześnie wyświetlać wszystkie dane treningowe na żywo i przeglądać Internet. Dla początkującego aplikacje do bieżni elektrycznych pomagają w bieganiu– nawet jeśli prowadzi do jeszcze kilku minut wysiłku, to wciąż jest kilka kroków bliżej celu. Posiadanie celu to najlepszy zabójca nudy. Osoby, które korzystają z opcji szybkiego startu na bieżniach, nie wytrzymują zbyt długo. Nawet najbardziej podstawowy cel, taki jak czas lub dystans, skoncentruje umysł – a plan treningowy, który zawiera pewne urozmaicenie w postacji dobrej aplikacji treningowej na bieżnię FitShow, JRNY, Kinomap, iFit, zawsze będziesz zwycięzcą.

Czym bieganie na bieżni elektrycznej różni się od biegania na świeżym powietrzu?

Fizyczne wymagania związane z bieganiem na bieżni są często niższe niż bieganie na świeżym powietrzu. Wynika to z możliwości biegania bez przerw we wcześniej ustalonym tempie, bez zmiany nawierzchni lub prędkości. Bieżnie eliminują również wszelkie zmiany kierunku, co zmniejsza ryzyko kontuzji i wymaga mniej energii do wykonania. Jednak te korzyści mogą być również wady, ponieważ możesz chcieć, aby te różnice w powierzchni, prędkości i kierunku stymulowały twoje ciało.

Czy istnieją jakieś wskazówki dotyczące etykiety na bieżni, których trzeba przestrzegać?

Absolutnie. Przede wszystkim słuchaj. Wszyscy mieliśmy tę osobę biegnącą obok nas, która brzmi jak stado słoni. Czasami jest to spowodowane złą techniką, ale często zwraca uwagę biegacza, który jest na nachyleniu 0%. Miej więc świadomość, ile hałasu wydajesz, gdy stopy stykają się z pasem. Bez względu na rozmiar lub wagę, technikę można ulepszyć, aby każdy krok był nieco bardziej miękki i bardziej wydajny na bieżni elektrycznej. Po drugie, bądź czysty. Nikt nie chce wejść na bieżnię pokrytą potem. Następnie należy zawsze dokładnie przetrzeć zestaw.