;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Bieżnie

Bieżnie elektryczne dla domu i firmy marek Pro-Form, Reebok, Norditrack, Body Scuplture, Hms to solidne, zaawansowane technologicznie bieżnie zaprojektowane do treningów w warunkach domowych.

Znajdź najlepszą bieżnię dla swojego stylu życia w sklepie online TourSport

Bieżnie domowe są świetnym sprzętem cardio do domowej siłowni, ponieważ mogą być używane przez cały rok, bez względu na pogodę na zewnątrz. Jeśli wolisz ćwiczyć w zaciszu swojego domu i cieszyć się treningami cardio, tania bieżnia domowa może być dla Ciebie dobrą inwestycją. W TourSport posiadamy jedne z najlepszych bieżni na rynku fitness z 2 letnią gwarancją producentów.

Orbitrek czy bieżnia?

Częstym pytaniem dotyczącym sprzętu cardio jest pytanie orbitrek czy bieżnia — co jest lepsze? Ogólnie rzecz biorąc, bieżnie domowe zapewniają lepsze spalanie kalorii w porównaniu z orbitrekami. To powiedziawszy, oba mają zalety. Bieżnie są lepszą opcją, jeśli trenujesz do zawodów, ponieważ mają mniejszy wpływ na organizm w porównaniu do biegania po chodniku. Bieżnie są również lepsze do wzmacniania mięśni nóg, ponieważ mają tak duży zakres nachylenia. Trenażery eliptyczne również mają swoje zalety — są zazwyczaj tańsze niż bieżnie i są idealne dla osób po urazach, ponieważ mają mniejszy wpływ na stawy niż bieżnie.

Tanie bieżnie elektryczne uznanych producentów

Rozumiemy. Rozpoczęcie podróży fitness na bieżni może być przytłaczające. Ale dzięki trenerom online możesz wykonywać profesjonalny plan treningowy w swoim salonie w domu. Wybierz spośród wielu rodzajów dobrych bieżni składanych i stałych - odpowiedni sprzęt dla ciebie.. Robiąc zakupy w TourSport masz pewność niskich cen i kodów rabatowych na bieżnie producentów Pro-Form, Reebok, Norditrack, Body Scuplture, Hms

Bieżnie elektryczne dla domu - oszczędzające miejsce 

Ograniczona przestrzeń? Nie ma problemu. Bieżnie domowe nie muszą zajmować dużo miejsca — zwłaszcza dzisiaj, dzięki przemyślanemu projektowi wielu bieżni. Jeśli jest to dla Ciebie ważne, poszukaj bieżni składanych, który pozwalają Ci złożyć bieżnię w górę i na bok w celu wygodnego przechowywania.

29 produkt(ów)

29 produkt(ów)