;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Kurtki przeciwdeszczowe, lekkie

25 produkt(ów)

25 produkt(ów)

Kurtka przeciwdeszczowa męska - jaką wybrać ?

Kiedy wybierasz się na odkrywanie wspaniałej przyrody na zewnątrz, chcesz być ciepły i suchy, ale też chcesz czuć się komfortowo. Czasami niektóre rodzaje kurtek przeciwdeszczowych mogą być zbyt ciepłe lub mogą ograniczać ruch, ale dzięki naszej ofercie oddychających kurtek z membraną, znajdziesz lekkie, praktyczne i stylowe rozwiązanie. Wszystkie nasze oddychające kurtki męskie z membraną są zaprojektowane tak, aby regulować temperaturę ciała, dzięki czemu nie nagrzewasz się podczas spaceru lub na rowerze. Co najważniejsze, duża liczba oddychających kurtek przeciwdeszczowych męskich dostępnych obecnie w sklepie turystycznym jest wodoodporna, dzięki czemu możesz nosić ją przy każdej pogodzie. Sprawdź pełną ofertę męskiej odzieży, płaszczy i kurtek 4F, Trespass. Regatta. Outhorn, Alpine Pro, Bergson. Jeśli chcesz być poza domem w deszczową pogodę, potrzebujesz kurtki, która sprosta zadaniu. Opcje obejmują zarówno tanie poncza, jak i kurtki kosztujące kilkaset złotych. Wydając więcej, zyskujesz wydajniejszą technologię i dodatkowe funkcje techniczne.

Ochrona przed deszczem - kurtki na każdą pogodę

Bardziej przystępne cenowo kurtki są „wodoodporne”, co oznacza, że ​​są odporne na mżawkę przez krótki czas. Niedrogie poncho odpiera nawet ulewny deszcz (jest „wodoodporny”), ale w ogóle nie oddycha, co może powodować dyskomfort. Dla największego komfortu, zwłaszcza podczas burzy, potrzebujesz kurtki z „wodoodporną/oddychającą” technologią, taką jak tkanina NEODRY, GORE-TEX, TRES- TEX, AQUA-TECH, chociaż dziesiątki innych technologii pełnią podobną funkcję.

Najlepsze kurtki przeciwdeszczowe męskie - budowa i funkcje

Wodoodporne i oddychające kurtki są wykonane z wielowarstwowych materiałów, które zaprojektowano tak, aby nie przepuszczały kropli deszczu, a jednocześnie pozwalały na ucieczkę pary potu. Mogą używać laminatów lub powłok w konfiguracji 2-warstwowej, 2,5-warstwowej lub 3-warstwowej. Bardzo ogólnie: dwuwarstwowe kurtki są często  przeznaczone na miasto, są cichsze (mniej „szelestu” podczas ruchu); Kurtki 3-warstwowe są najtrwalszą i jak na ironię, najlżejszą opcją; Kurtki 2,5-warstwowe są również lekkie, ale nie są tak wytrzymałe jak kurtki 3-warstwowe. Kaptury w kurtkach przeciwdeszczowych mogą być proste, ultraregulowane, chowane lub zdejmowane lub kurtka może całkowicie nie posiadać kaptura. Kieszenie mogą mieć specjalne detale, takie jak wodoodporne zamki lub siateczka, dzięki czemu kieszenie pełnią funkcję otworów wentylacyjnych. Suwaki pod pachami są ważne dla bardziej aktywnego użytkowania. Elastyczny materiał również może być plusem. Większość kurtek przeciwdeszczowych jest również wyposażona w trwałe wykończenie hydrofobowe (DWR), które działa jako pierwsza linia obrony przed deszczem i pomaga zapewnić najlepszą wodoodporność/oddychanie technologii. Aby zapewnić Ci suchość i ciepło, potrzeba czegoś więcej niż kurtki przeciwdeszczowej. Nie zapomnij o długiej bieliźnie, spodniach przeciwdeszczowych i czapce. Aby rozszerzyć ochronę przed deszczem na plecak, zaopatrz się w pokrowiec przeciwdeszczowy. Aby Twoja kurtka przeciwdeszczowa działała jak najlepiej, regularnie praj i odnawiaj warstwę DWR za pomocą impregantów do kurtek i odzieży membranowej.