;

kody rabatowe na wiosnę: ALPINE PRO "logalp" -10% | TRESPASS "logtre" -20% | wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Piłki fitness i lekarskie

17 produkt(ów)

17 produkt(ów)

Co daje piłka lekarska ? Ćwiczenia z piłką. Profesjonalny sklep internetowy

Piłka lekarska to ważona piłka do ćwiczeń używana do treningu siłowego i wytrzymałościowego całego ciała wśród sportowców. Jest to również powszechne narzędzie stosowane w rehabilitacji kręgosłupa w celu promowania stabilności i pomocy w regeneracji. Jako popularny sprzęt do ćwiczeń, który rzeźbi i uelastycznia ramiona, plecy, kręgosłup i nie tylko. Piłka lekarska może być również z łatwością używana w domu, aby usprawnić trening. Buduj siłę i wytrzymałość dzięki ćwiczeniom z obciążoną piłką dla początkujących, aby wyrzeźbić ramiona i barki, jednocześnie pracując nad tułowiem i dolną częścią ciała.

Chcesz wzmocnić swój kręgosłup i kondycję przy pomocy piłki lekarskiej?

Piłka lekarska może być twoim nowym najlepszym przyjacielem. Dziś są to duże, twarde gumowe piłki o wadze od 2 kg do 3, 4, 5 , 6, 7, 8, 9,10 kg. Uważa się, że piłki lekarskie wyewoluowały z dzieła Hipokratesa tysiące lat temu. Mówi się, że lekarz wypchał skóry zwierząt ciężkimi przedmiotami i kazał swoim pacjentom wykorzystać je, aby wyzdrowieć po urazach. A dzięki swojej wszechstronności koncepcja ta przetrwała próbę czasu i siły. Piłka lekarska może rzucić wyzwanie twojej sile, wytrzymałości i równowadze. Inne plusy piłek lekarskich? Są niedrogie i łatwe do przechowywania. Poniżej przedstawiamy piłki lekarskie uznane producenta HMS , które z pewnością rzucą wyzwanie całemu ciału.

Wybór odpowiedniej piłki gimnastycznej do ćwiczeń. Sklep online

Skuteczne wykonywanie ćwiczeń z piłką gimnastyczną wymaga starannego doboru odpowiedniego rozmiaru piłki do ćwiczeń. Ponieważ osobiste konsultacje nie zawsze są możliwe, fizjoterapeuci, trenerzy ćwiczeń i inni profesjonaliści opracowali kilka wskazówek, których należy użyć przy wyborze odpowiedniego rozmiaru piłki do ćwiczeń. Poniżej nasi specjaliści przekazują porady dotyczące wyboru odpowiedniej piłki gimnastycznej przy zakupach online:

Siedząc prosto na piłce do ćwiczeń:

  • - Stopy powinny leżeć płasko na podłodze – z równomiernym rozłożeniem ciężaru.

  • - Kolana powinny być poziome lub nieco niżej niż miednica – tworząc kąt 90 stopni lub nieco większy w biodrach i kolanach (uda równolegle do podłoża lub lekko skierowane w dół).

  • - Miednica, ramiona i uszy powinny znajdować się w linii pionowej - ciało nie powinno być pochylane w żadnym kierunku jako przeciwwaga. Lekkie podskakiwanie w górę i w dół zwykle powoduje to

Piłki do ćwiczeń są zazwyczaj dostępne w pięciu różnych rozmiarach średnic w naszym sklepie online od 25cm, 55cm, 56cm, 65 cm, 75 cm popularnych producentów HMS i Body Sculpture. Każdy z tych rozmiarów jest odpowiednio stosowany dla osób o różnym składzie ciała. Kup jedną z naszych piłek do ćwiczeń i rozpocznij treningi. Pamiętaj ! Sam wzrost nie jest jedynym czynnikiem określającym rozmiar piłki. Ponieważ piłki do ćwiczeń są elastyczne i zapewniają opór, waga jest również ważnym czynnikiem.