;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

BODY SCULPTURE

BODY SCULPTURE

Body Sculpture jest firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji wysokiej klasy produktów fitness i wyposażenia siłowni. Firma Body Sculpture powstała w 1965 roku w Wielkiej Brytanii, oferując sprzęt i akcesoria fitness. Od tego czasu rozrosła się i zwiększyła swój zasięg do ponad 90 krajów. Produkty fitness Body Sculpture charakteryzują się wysoką jakością, najnowszymi rozwiązaniami oraz konkurencyjnymi cenami.

Sprzęt fitness, siłowy i akcesoria Body Sculpture

Firma projektuje i produkuje własną unikalną gamę produktów fitness Body Sculpture min. orbiterki, bieżnie, masażery, wioślarze, rowery spiningowe itp. 

Bogata oferta Body Sculpture – sklep internetowy TourSport

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w dziedzinie fitnessu i dobrego samopoczucia, Body Sculpture projektuje produkty fitness i akcesoria, tak aby zawierały najnowszą technologię, oferującą wysoką jakość w rozsądnej cenie. Nikt nie chce wielkiego kawałka brzydkiego sprzętu w swoim domu, bez względu na to, jak to działa. Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz, że chcesz wyglądać świetnie i czuć się świetnie, wiesz, gdzie zajrzeć. Do sklepu internetowego Body Sculpture na toursport.pl !

Produkty 1 do 30 z 78

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 30 z 78

  1. 1
  2. 2
  3. 3