;

kody rabatowe na wiosnę: ALPINE PRO "logalp" -10% | TRESPASS "logtre" -20% | wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

BODY SCULPTURE

BODY SCULPTURE

Produkty 1 do 60 z 87

  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 60 z 87

  1. 1
  2. 2

Body Sculpture co za firma ? Autoryzowany sklep internetowy TourSport

Body Sculpture jest firmą specjalizującą się w projektowaniu sprzętu sportowego, produkcji i dystrybucji wysokiej klasy produktów fitness i wyposażenia siłowni. Firma Body Sculpture powstała w 1965 roku w Wielkiej Brytanii, oferując sprzęt i akcesoria fitness. Od tego czasu rozrosła się i zwiększyła swój zasięg do ponad 90 krajów. Produkty fitness Body Sculpture charakteryzują się wysoką jakością, najnowszymi rozwiązaniami oraz konkurencyjnymi cenami. W Polsce sklep Body Sculpture obecny jest m.in. w Tarnowskich Górach.

Opinie o marce Body Sculpture | Najlepsze ławeczki do ćwiczeń, atlasy, masażery, steppery. Niskie ceny.

Body Sculpture angażuje się w tworzenie wysokiej jakości, innowacyjnych produktów. Nadal istnieje zapotrzebowanie na tworzenie nowych produktów zapewniających naszym konsumentom zdrowy i komfortowy tryb życia oraz większą przyjemność z ćwiczeń fizycznych w domu oraz wszędzie tam gdzie możesz poćwiczyć. Marka dąży do osiągnięcia najwyższych standardów jakości, wartości i wydajności poprzez dbałość o szczegóły w projektowaniu i produkcji sprzętu fitness. Marka Body Sculptur nigdy nie przestaje pracować nad wymyślaniem, ulepszaniem produktów sportowych do ćwiczeń takich jak atlasy do ćwiczeń, bieżnie, orbitreki, rowerki do ćwiczeń i pozostałe akcesora fitness gdzie zawsze producent używa najwyższej jakości, najtrwalszych dostępnych materiałów.
Body Sculpture angażuje się w tworzenie wysokiej jakości, innowacyjnych produktów.

Sprzęt fitness, siłowy i akcesoria Body Sculpture - bieżnie, orbitreki, rowerki magentyczne, atlasy, hantle 

Firma projektuje i produkuje własną unikalną gamę produktów wysokiej jakości na fitness Body Sculpture min. orbiterki, bieżnie, masażery, wioślarze, rowery spiningowe , orbiterki, hantle itp. Pod marką Body Sculpture w sklepie online promujemy gamę sprzętu i akcesoriów fitness - opaski na łokieć i kolano skakanki ze stalową linką i obciążnikami, uchwyty do pompek, drabinka do treningu, trener równowagi, platforma wielofunkcyjna, kostka blok do jogi, paski i saszetki do biegania, regulowane ściski do dłoni, dysk stabilizujący, nasze holistyczne produkty wellness. Artykuły fitness obejmują od trenażerów domowych po bieżnie, od hantli po maty do ćwiczeń, wałki do ćwiczeń i masażu. Produkty do fitnessu domowego w promocji są skierowane do praktycznie każdej grupy wiekowej i stanowią największy globalny rynek artykułów sportowych. Body Sculpture inwestuje w ludzi, wierzy w wartość i ma serce do innowacji. Dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom najbardziej niezawodny produkt i najbardziej satysfakcjonującą obsługę.

Bogata oferta Body Sculpture – sklep internetowy TourSport

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w dziedzinie fitnessu i dobrego samopoczucia, sklep Body Sculpture projektuje produkty fitness i akcesoria, tak aby zawierały najnowszą technologię, oferującą wysoką jakość w rozsądnej cenie. Nikt nie chce wielkiego kawałka brzydkiego sprzętu w swoim domu, bez względu na to, jak to działa. Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz, że chcesz wyglądać świetnie i czuć się świetnie, wiesz, gdzie zajrzeć. Do sklepu internetowego Body Sculpture na toursport.pl ! Sprawdź kody rabatowe na markę Body Sculpture.