;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

REEBOK TRAINING

REEBOK TRAINING

Reebok jest amerykańskim przedsiębiorstwem, założonym w 1895 roku, który działał pod pierwotną nazwą J.W. Foster and Sons Limited. Pod obecną nazwą firma działa od 1958 roku i od ponad pół wieku czyni starania, aby produkty sygnowane jej logo były jednymi z najlepszych w segmencie odzieży obuwia sportowego.

Trenuj razem z marką Reebok Training

Marka Reebok Training Hardware opiera się na różnorodnej ofercie m.in. bieżnie Reebok, orbitrek, mata i piłki gimnastyczne. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, oprócz obuwia firma zaczęła produkować także sprzęt i wyposażenie siłowni, oraz sprzęt i akcesoria fitness. Produkty marki Reebok widoczne są zarówno na stadionach sportowych, trasach maratonów, ale także w miejscach pracy i nauki. Ceniona jest ich wysoka jakość oraz nowoczesny design.

Ubrania Reebok, nie tylko na siłownię

Kolekcja Reebok to nie tylko odzież na siłownię, to także szeroki wybór ubrań do noszenia na co dzień. Jeśli preferujesz sportowy styl z pewnością znajdziesz w ofercie marki produkty, które posłużą zarówno podczas joggingu, jak i zwykłych dni w pracy. Sportowe koszulki Reebok zapewniają dużą swobodę ruchów, a poprzez swój oryginalny design, pozwalają wyróżnić się w tłumie.

W sklepie internetowym TourSport znajdziesz oryginalne produkty Reebok, a przeglądając zakładki outlet i wyprzedaż, możesz upolować je w jeszcze lepszej cenie.

Produkty 1 do 30 z 53

  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 30 z 53

  1. 1
  2. 2