;

DODATKOWE -15% z kodem STAY na ciepłą odzież i buty marki trespass | wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Hulajnogi elektryczne z siodełkiem

4 produkt(ów)

4 produkt(ów)

Hulajnoga elektryczna z siodełkiem - Yojor,Techlife X5, X6, Motus Scooty 10

Jeśli chcesz odkrywać miejskie życie na skuterze elektrycznym, ale zachować wygodę podczas długich dystansów, hulajnogi elektryczne z siedzeniem to świetna opcja. W TourSport pasjonujemy się zrównoważonym transportem, takim jak hulajnogi elektryczne i rygorystycznie je testujemy, aby kupujący mogli wybrać najlepsze hulajnogi elektryczne z siodełkiem dla dorosłych do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię konkretna marka hulajnogi np. Techlife X5 lubJoyor - Y6-S, F5-SY6-S OFF-ROAD, F7 czy konkretne funkcje, takie jak składana konstrukcja, system akumulatorów lub bezszczotkowy silnik, wskocz na pokład naszego sklepu online, aby dowiedzieć się więcej o naszych typach hulajnóg elektrycznych.

Najlepsze hulajnogi elektryczne z siodełkiem - sklep online - promocje

Dlaczego warto wybrać hulajnogę elektryczną z siodełkiem? Jesteś na tyle dorosły, że martwisz się o zrównoważony rozwój i środowisko. Potrzebujesz również środka transportu, który pasuje do Twojego miejskiego stylu życia i jest wygodny do parkowania tam, gdzie przestrzeń jest na wagę złota. Jednak jesteś na tyle kapryśny, że chcesz się dobrze bawić podczas codziennych dojazdów do pracy lub podczas weekendów z przyjaciółmi i rodziną.

Sklepy i producenci hulajnóg elektrycznych z siodełkiem, zaprojektowali je dla kogoś, kto może mieć starsze ciało, ale jest młody duchem. Jasne, elektryczna hulajnoga zawiezie Cię tam, gdzie chcesz, ale wygodne siedzenie dodaje dorosłym rozmachu – dużym plusem tego typu hulajnóg jest stworzenie miejsca do odpoczynku, gdy napotkasz korki lub podróżujesz z dala od utartych szlaków na długich dystansie. Niektóre modele hulajnóg elektrycznych mają odłączane siedzenia. Niektóre nasze hulajnogi elektryczne z siedzeniem dla dorosłych mają nośność do 135 kg, dzięki czemu może z nich korzystać praktycznie każdy.

Komfort w najlepszym wydaniu - hulajnogi elektryczne z siodełkiem od 300W do 500W

Hulajnoga elektryczne z siodełkiem świetnie nadają się dla starszych kierowców lub osób niepełnosprawnych. Hulajnogi elektryczne są przeznaczone dla wszystkich dorosłych i starszych nastolatków do jazdy w ruchu ulicznym w środowisku miejskim lub na dłuższych dystansach. Hulajnogi elektryczne dają ci energiczne i elektryczne uczucie, niezależnie od tego, czy jeździsz do pracy, jedziesz do sklepu po produkt, o którym zapomniałeś kupić wcześniej. Chociaż wiele osób myśli o hulajnodze jako pionowym transporcie bez siodełka, siedzenie w hulanogach zapewniają wygodniejszą pozycję do jazdy bez poświęcania swobody i elastyczności, które przemawiają do tak wielu rowerzystów. Niektóre hulajnogi elektryczne z siodełkiem mają naprawdę dobre parametry np. Yojor mogą osiągać prędkość około 65 km/h na godzinę i mogą przejechać około 80 km/h na jednym ładowaniu.

Hulajnogi elektryczne z siodełkiem a aktualne przepisy UTO

Wszystkie nasze hulajnogi elektryczne Yojor, Techlife, Frugal, Motus, Urbis są zgodne z przepisami UTO i spełniają europejskie normy EC i TUV. Zapoznaj się z aktualnymi przepisami UTO dotyczących hulajnóg elektrycznych z siodełkiem (kliknij w przycisk poniżej)

Aktualne przepisy dotyczące użytkowania hulajnóg elektrycznych