;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

JOYOR

JOYOR

14 produkt(ów)

14 produkt(ów)

Co to za firma Joyor ? Hulajnogi elektryczne dla każdego

Joyor to jeden z największych producentów hulajnóg elektrycznych w Azji. Chińska firma została założona w 2014 roku, z misją uczynienia życia prostszym, przyjemniejszym, produktywniejszym i … bezpieczniejszym. Obecnie są jednym z największych producentów wysokiej klasy hulajnóg elektrycznych na świecie, a wyszukiwania online pokazują, że zyskują na popularności na rynku globalnym a szczególnie w Europie. Firma zdobyła już sporą niszę na niektórych rynkach europejskich hulajnóg elektrycznych i nadal się rozwija wchodząc do kolejnych krajów na całym świecie. Producenta hulajnóg elektrycznych wyróżnia nowoczesna fabryka Jinhua Joyor Vehicle Co., Ltd. która łączy badania, rozwój, produkcję i sprzedaż oraz koncentruje się na rozwoju i promocji nowych rodzajów pojazdów, takich jak hulajnogi elektryczne oraz rowery elektryczne JOYOR NEW ENERGY, z unikalnymi patentami. Firma Joyor otrzymała międzynarodowy certyfikat systemu jakości ISO9001: 2015, a jej produkty w tym hulajnogi elektryczne przeszły kontrole UL2272, KC, ROHS, EMC, LVD, MD i inne rygorystyczne krajowe i międzynarodowe certyfikaty produktów. Producent Joyor posiada niezależne prawa własności intelektualnej, a technologie produktów są zaliczane do krajowych i zagranicznych zaawansowanych rankingów.

Sklep internetowy TourSport - dystrybutor marki JOYOR

Hulajnogi elektryczne Joyor to jedne z najlepiej przemyślanych projektów hulajnóg dla dorosłych w XXI wieku. Stworzone z myślą o trwałości i niezawodności podczas podróżowania po terenie miejskim i górskim. Sklep online TourSport oferuje w Polsce naszym klientom, różne modele hulajnóg Joyor z silnikami o mocy 350W aż po 1200W . Posiadamy dodatkowe akcesoria do hulajnóg jak ładowarki, opony, dętki i wiele innych unikalnych części do skuterów Joyor,  do tych wyjątkowych jednośladów. Na szczególną uwagę zasługuje wykorzystanie hulajnogi Joyor jako skutera do wypożyczenia. Firmy takie jak Bird, Lyft i Spin używają rebrandowanych hulajnóg elektrycznych Joyor jako swoich podstawowych modeli do wypożyczenia, a jedyne zmiany to logo na rurze kierownicy lub zastąpienie nieskładanej kierownicy.

JOYOR – globalny dostawca hulajnóg elektrycznych na miasto i teren tzw. off-road! Opinie Klientów

Marka Joyor łączy globalne zasoby, bazuje na globalnym rynku i jest zaangażowana w promowanie modnej koncepcji niskoemisyjnej, zmieniając sposób podróżowania ludzi na ekologiczny i zapewniając najwyższej jakości rozwiązania w transporcie na krótkie odległości. Obecnie JOYOR obsługuje ponad 30 krajów, w tym Hiszpanię, Koreę Południową, Stany Zjednoczone, Niemcy, Rumunię, Norwegię, Australię, Polskę, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Rosję, Francję, Kolumbię, Singapur, Nową Zelandię, Izrael, Włochy, Wielką Brytanię, Gwatemalę, Kazachstan , Łotwa, Japonia, Kanada, Holandia, Czechy, Belgia, Peru, Brazylia, Estonia, Malezja, Ukraina, Białoruś, Tadżykistan, Kirgistan itd. Joyor cieszy się dobrymi opiniami Klientów oraz posada wszystkie certyfikaty  jakości europejskie i światowe.

TourSport to autoryzowany sklep, dealer i serwis hulajnóg elektrycznych Joyor

Autoryzowany dealer i serwis hulajnóg elektrycznych JOYOR