;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

O NAS - TOURSPORT.PL

Sieć sklepów sportowych TourSport powstała z sympatii i pasji do polskich gór. Jesteśmy firmą stworzoną na bazie polskiego kapitału i zorientowaną na sprzedaż w całej Unii Europejskiej. Posiadamy dużą wiedzę w handlu najlepszymi markami sportowymi i turystycznymi dzięki doświadczonej załodze oraz profesjonalnemu podejściu do Klienta od 2010 roku.
 
W asortymencie sklepu internetowego Klienci, znajdą produkty autoryzownych marek turystycznych:
4F, Outhorn, Regatta, Dare2B, Alpine Pro, Gatta Active, Berg Outdoor i impregnaty do odzieży renomowanych marek: Nikwax, Storm, Atsko, Mountval.
 
Głównymi markami z asortymentu odzieży i butów sportowych są tak uznani producenci jak: Nike, Adidas, Reebok, New Balance, Kappa, Puma oraz Monotox.
 
W sklepie posiadamy sprzęt sportowy - rolki, gogle, łyżwy Tempish, stoły Adidas, Cornilleau, sprzęt Body Sculpture, akcesoria Reebok, Liftime, ciągle poszerzając nasz asortyment o nowy sprzęt sportowy cenionych producentów.
 
Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowana oferta w sklepach TourSport zawsze nadążała za nowościami na rynku światowym.
 
Poza sklepami stacjonarnymi działa także nowoczesny sklep internetowy toursport.pl.
 
Stawiamy na jakość oferowanych usług, obsługę Klienta na najwyższym poziomie. TourSport to bezpieczne zakupy online.

Ściśle przestrzegamy europejskich norm i zapisów ustawy o ochronie danych osobowych oraz ustawy oświadczeniu usług elektronicznych.
 
Zapraszamy do strefy naszych sklepów stacjonarnych na www.toursport.eu. Można uzyskać wszystkie aktualności o sklepach i informacje o karcie stałego klienta 4F i Regatta Card.
 
Do zobaczenia online i offline w TourSport :


C.H. Tarnowskie Góry
C.H. Cydr Radzionków
M1 Zabrze i P.H.
Factory Outlet TourSport, ul. Tylna 8
 
Zapraszamy !