;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Drabinki gimnastyczne

36 produkt(ów)

36 produkt(ów)

Drabinki Wallbardz i Benchk | Sklep internetowy TourSport

Drabinki gimnastyczne z drewna bukowego i metalu firmy Wallbardz i BenchK. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego z drabinkami i drążkami gimnastycznymi jednego z najlepszych producentów drabinek gimnastycznych na świecie.

Najlepsze drabinki i drążki gimnastyczne do domu w 2021 r. polskiej firmy BenchK.

Ludzie nazywają drabinki gimnastyczne różnymi nazwami. Dla niektórych to drążek ścienny. Inni nazywają to szwedzkimi drabinkami lub szwedzką ścianą. Jakkolwiek je nazwiesz, ściany drabinek gimnastycznych są bardzo powszechne w prywatnych domowych i profesjonalnych salach gimnastycznych. Ściany drobinek mogą pomóc w treningu przy użyciu tylko masy ciała i sprzętu. Drabinki gimnastyczne BenchK można konfigurować w różnych seriach. Poszczególne elementy drabinek BenchK można dopasować tylko z wybraną serią wg. numeracji: BenchK 110 , BenchK 210BenchK 310 , BenchK 410, BenchK 510, BenchK 710.

Bezpieczeństwo użytkowania i najwyższa jakość drabinek gimnastycznych.

Wykonane są z najwyższej jakości drewna. Drążki w drabinkach są strategicznie rozmieszczone, aby zapewnić lepsze wrażenia z ćwiczeń. Drabinki są dostarczane z podstawowymi zestawami instalacyjnymi, takimi jak śruby, kołki i inne akcesoria. Drabinki z drewna są idealne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych czy sportowców. W zależności od rodzaju ściany, użytkownicy mogą potrzebować dodatkowych akcesoriów do montażu drabinki gimnastycznej.