;

WYPRZEDAŻ ! Kody rabatowe : "logalp" -10% na Alpine pro / "logtre" -20% na Trespass | szybka wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Lokalizatory GPS i Bluetooth

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)

Najlepsze nadajniki GPS do hulajnóg elektrycznych – twoje oczy wszędzie tam, gdzie nie możesz być

Chcesz mieć pewność, że Twoja hulajnoga elektryczna jest zawsze bezpieczna i możesz ją łatwo odnaleźć przy kradzieży? Nadajniki GPS od Motus i Sintotrack to rozwiązanie, które rewolucjonizuje sposób, w jaki dbamy o nasze hulajnogi. Przekształć swoje urządzenie w inteligentny pojazd z lokalizatorami kompatybilnymi z modelami Xiaomi 1, 2, 3, 4, Ultra 4, a także Techlife, Motus Pro, Vsett, Hiley, Manta i wieloma innymi.

Lokalizatory bluetooth i nadajniki GPS – nie tylko antykradzieżowe, ale i smart!

Nie tak dawno, lokalizatory GPS były luksusem zarezerwowanym dla drogich samochodów. Teraz, dzięki dostępności lokalizatorów bluetooth Motus i Airtag Apple, które nie wymagają abonamentu, każdy właściciel hulajnogi elektrycznej może cieszyć się pokojem ducha. Ściągnij aplikację i w mgnieniu oka zyskuj dostęp do położenia Twojej hulajnogi, bez ukrytych kosztów. Nadajniki GPS Sinotrack do hulajnogi elektrycznej można zamontować w każdym miejscu w hulajnodze a dzięki zmianie obudowy nie będzie wykrywalny dla złodzieja.

Jakie możliwości oferują nowoczesne lokalizatory bluetooth i nadajniki GPS do hulajnóg?

Technologia idzie do przodu, a z nią lokalizatory GPS do hulajnóg elektrycznych, które stają się coraz bardziej dostępne. Nie tylko śledzą pozycję i prędkość Twojego pojazdu, ale również pozwalają na monitoring zużycia baterii i wiele więcej. Wybierając Motus czy Sintorack, możesz również ustawiać alarmy dla określonych stref czy prędkości – wszystko to dla większej kontroli i bezpieczeństwa.

Autoryzowany sklep i serwis Sinotrack GPS - twoje centrum lokalizacji GPS hulajnóg

Zaufaj ekspertom z TourSport, gdzie znajdziesz najlepsze nadajniki GPS Sinotrack dla Twojej hulajnogi. Każdy nasz produkt pochodzi z legalnego źródła i jest objęty gwarancją. Skorzystaj z profesjonalnej instalacji i szkolenia z obsługi aplikacji GPS w serwisie hulajnogiTG.pl, aby maksymalnie wykorzystać potencjał swojego urządzenia.

Historia tras w zasięgu ręki – planuj i optymalizuj z GPS

Odkryj nowy wymiar planowania tras z historią przejazdów dostępną na Twoim smartfonie lub komputerze. Wizualizacja danych pomaga w efektywnym zarządzaniu czasem i zasobami, umożliwiając wybór najlepszych ścieżek i oszczędność baterii hulajnogi elektrycznej.