;

wiosenne początki: -15% z kodem STAY na markę trespass | - 5% z kodem ALLP na markę alpine pro

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Lokalizatory GPS i Bluetooth

9 produkt(ów)

9 produkt(ów)

Lokalizatory bluetooth i gps do hulajnóg elektrycznych - Xiaomi, Techlife, Motus, Mantis, Vsett i innych

Chcesz wiedzieć, gdzie jest twoja hulajnoga elektryczna lub rower ? A nawet z jaką prędkością się porusza? Sprawdź, jak to zrobić.

Lokalizator GPS Notione pomaga nie tylko ustalić pozycję hulajnogi elektrycznej.  Jeszcze do niedawna lokalizacja służyła głównie jako profesjonalny system antykradzieżowy. Powód? Na taką usługę, ze względu na wysoki koszt (jednorazowa opłata ponad 1000 zł i comiesięczny abonament nawet 100 zł), mogli sobie pozwolić użytkownicy drogich samochodów. Obecnie lokalizatory typu Notione lub Airtag Apple czy GPS z wbudowaną kartą sim bez abonamentu można kupić od 100 do 399 zł. Do tego nie ma żadnego abonamentu. Ściągasz aplikację i masz dostęp do położenia twojej hulajnogi elektrycznej.

Jakie są możliwości lokalizatorów bluetooth oraz GPS do hulajnóg?

Jednak od kiedy można kupić tani i sprawdzony lokalizator już za kilkadziesiąt złotych, a nawet skorzystać z darmowej aplikacji do lokalizacji, automatycznie zwiększyła się liczba użytkowników, a także poszerzyło zastosowanie takich urządzeń. Innowacyjnymi firmami pośród lokalizatorów są takie marki jak Notione oraz Apple Air Tag. Obecnie ,,pożyczając,, hulajnogę elektryczną, np. dziecku, można podglądać nie tylko pozycję i prędkość naszej hulajnogi, ale nawet aktualne zużycie kilometrów. Istnieje także możliwość zaprogramowania sygnału dzwiękowego, jeśli hulajnoga elektryczna przekroczy daną prędkość lub wyjedzie z określonego obszaru, który wcześniej został zdefiniowany przez użytkownika. Inny przykład –  w przypadku pozostawienia hulajnogi elektrycznej w obcym mieście lub lesie można mieć problem z odnalezieniem. Tu pomocny może być lokalizator Notione lub Air Tag a także darmowa aplikacja w smartfonie (niemal każda nawigacja GPS Notione ma funkcję zapamiętania ostatniej pozycji pojazdu). Można również sprawdzić historię przebytych tras na ekranie komputera lub smartfona. Ich wizualizacja może pomóc w lepszym planowaniu tras w przyszłości, np. skróceniu drogi lub wybraniu lepszego wariantu oraz zmniejszeniu zużycia baterii w hulajnodze elektrycznej.