;

wyprzedaż letnia - 4F, Outhorn, trespass, alpine pro - sprawdź rabaty !

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

TECHLIFE

TECHLIFE

Techlife to prężnie rozwijająca się marka wysokiej jakości sprzętu elektronicznego segmentu premium w Europie. Marka Techlife powstała z zamiłowania do najnowszych technologi, a wszystkie oferowane przez nią produkty są starannie sprawdzanie w rygorystycznych testach, dzięki czemu otrzymujemy gwarancję produktów wysokiej jakości z gwarancją u Polskiego dystrybutora. Siedziba główna firmy znajduje się w Polsce.

Techlife - producent sprzętu elektrycznego segmentu premium!

Głównym celem Techlife jest projektowanie, konstruowanie i produkcja najwyższej jakości urządzeń elektrycznych m.in.: wózki inwalidzkie elektryczne, przystawki do wózków inwalidzki, hulajnogi elektryczne premium i inne pojazdy elektryczne popularnych modeli X5, X6, X7, X9. Techlife jako jeden z nielicznych gwarantuje swoim klientom profesjonalną pomoc przed zakupem oraz po zakupie, Podstawą działania firmy jest zaspokojenie indywidualnych wymagań klientów, oraz dbanie o jak największą satysfakcję klienta. Wszystkie pojazdy elektryczne zostają najpierw sprawdzone przed wysyłką i są pakowane w wytrzymałe opakowania, które gwarantują, że produkty są dostarczane w 100% sprawne i niezniszczone.

Techlife to innowacyjna firma z zaawansowanymi technologiami w hulajnogach elektrycznych.

Producent i sklep z hulajnogami elektrycznymi łączy ze sobą badania i rozwój - produkuje, sprzedaje oraz posiada autoryzowany serwis skuterów elektrycznych i hulajnóg elektrycznych, Wszystkie produkty marki TECHLIFE są zatwierdzone przez certyfikaty europejskie m.in. CE i TUV. Producent Techlife ma wielu dystrybutorów (agentów) w kraju, za granicą i posiada gotową sieć dystrybucji, zapewniając szybką integrację sprzedaży w sklepie online i serwisie hulajnóg elektrycznych..

Produkty 1 do 30 z 46

  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 30 z 46

  1. 1
  2. 2