;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Termosy

8 produkt(ów)

8 produkt(ów)

Co to jest termos i jaki kupić? Wybierasz się na wycieczkę w góry ? Nad morze ?

Termos to izolacyjne naczynie do przechowywania gorących lub zimnych cieczy. Może wydłużyć czas, przez jaki ciecz utrzymuje idealną temperaturę. Butelka zwykle zawiera podwójną ściankę otaczającą próżnię i jest zwykle wyłożona materiałem izolacyjnym, takim jak polistyren, aby utrzymać idealną temperaturę. Kup nasze termosy Termite, Coleman, Trespass, MacGyver,Tatonka , Rockland, Nils CampTermosy na napoje ze stali nierdzewnej w sklepie TourSport. Butelki na napoje - termosy obiadowe  Termite i Trespass są mocne, wytrzymałe i szczelne. Opatentowana technologia izolacji próżniowej utrzymuje gorące napoje i zimne do 24 godzin

Termosy turystyczne - na wycieczkę , do kawy, na herbatę - długo trzymające ciepło

Dobre długo trzymające ciepło termosy Termite, Coleman, Tatonka małe o pojemności 0,35 l i 0,5 l po duże termosy o wymiarach 0,7 l1 l i 1,2 litra są zbudowane z materiałów wolnych od BPA i mają trwałą stal nierdzewną wewnątrz i na zewnątrz, dzięki czemu butelka jest odporna na pot i chłodna w dotyku. Posiada specjalnie zaprojektowany korek skręcania i nalewania, izolowaną pokrywkę kubka ze stali nierdzewnej oraz kompaktowy, składany uchwyt do łatwego przenoszenia.

Profesjonalne termosy turystyczne - sklep internetowy

Termos turystyczny to dla wielu osób i pasjonatów podróży nieodłączny element wyposażenia podczas większości wyjazdów turystycznych czy trekkingowych. Sprawdza się za równo na co dzień w pracy, szkole czy podczas wszelkich wypadów górskich. Termosy w sklepie onlline TourSport posiadają niezbędne certyfikaty oraz są przetestowane przez naszych pracowników w terenie !