;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Nakładki zimowe i raki

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Nakładki antypoślizgowe i raczki w niskich cenach. Sprawdzona jakość.

Nakładki antypoślizgowe Rockland, Viking, Veriga, Rapeks i raczki turystyczne Ice oraz Mount Veriga przeznaczone są do chodzenia na ośnieżonym lub oblodzonym podłożu na płaskim terenie.

Najlepsze raczki i nakładki antypoślizgowe na buty i podeszwy - sklep online.

Poślizgnięcia i upadki są o wiele mniej zabawne, gdy ci się to przytrafia — a zimą ryzyko rośnie. Po przetestowaniu różnych urządzeń trakcyjnych marek Trespass, Veriga, Viking, Rockland na śliskim lodzie, ubitym śniegu i śliskich wzgórzach na zimowych chodnikach miejskich i zalesionych szlakach, stwierdziliśmy, że raczki turystyczne Mount Track Veriga  i  Ice Track Veriga są najlepsze do chodzenia po wielu nawierzchniach. Znajdziesz również ten zestaw sprzedawany jako FAMILY TRACK VERIGA dla mężczyzny, kobiety lub dzieci. Stalowe zęby na łańcuszkach pod stopami sprawiają, że raczki Veriga Mount i Ice są najbardziej wszechstronną opcją trakcji, jaką znaleźliśmy, ponieważ mogą rozsądnie poruszać się po wielu mieszanych terenach - łączą się z łatami lodu i wgryzają się w twardy śnieg.

Silikonowe nakadki antypoślizgowe na miasto a raczki w góry - wady i zalety.

Dobrą opcją na miasto są nakładki zimowe na buty z koralikami które obracają się, zrzucają nawet bardziej miękki śnieg, zanim zdąży się nagromadzić pod stopami. A ponieważ kolce nie są tak agresywne, jak te na urządzeniu trakcyjnym zbudowanym specjalnie do wędrówek po bezdrożach, łatwiej jest używać ich na chodniku. To naprawdę ważne, ponieważ jeśli mieszkasz gdzieś zimą, wynoszenie śmieci w lodowaty wtorkowy wieczór nie powinno być wstrząsającym doświadczeniem. Podobnie, jeśli lubisz spacerować po lesie zimą, te korki w nakładkach zimowych zapewniają dużą przyczepność. Podobnie jak w przypadku każdego innego modelu, który wypróbowaliśmy, każdy uchwyt jest przymocowany do gumowej uprzęży, która wsuwa się po zewnętrznej stronie buta, dzięki czemu te bloki będą działać z każdym butem, który masz, i możesz je zdjąć i porzucić przed drzwiami wejść do domu lub sklepu.