;

wiosenne początki: -15% z kodem STAY na markę trespass | - 5% z kodem ALLP na markę alpine pro

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Deskorolki, longboardy, fiszki

13 produkt(ów)

13 produkt(ów)

Deskorolki, longboardy, fiszki - profesjonalne - do trików - na co dzień

Nauka jazdy na deskorolce może być trudna, ale wybór deskorolki dla początkujących nie powinien sprawiać kłopotu. Sprawdź nasz przewodnik który zawiera przegląd wielu rozmiarów i kształtów markowych deskorolek, longboardów i fiszek wraz z cechami które należy wziąć pod uwagę przy zakupie pierwszej deskorolki. Zalecamy rozpoczęcie od kompletnej deskorolki, ponieważ są one wstępnie zbudowane ze wszystkimi częściami, których potrzebujesz do jazdy. Mamy ogromny wybór wysokiej jakości deskorolek dla skaterów w każdym wieku, każdej płci i stylu. Najlepsza deskorolka dla początkujących jest na wyciągnięcie ręki. Sprawdź najlepsze deskrolki i longboardy marek Tempish i Nils Extreme w promocyjnych cenach w naszym sklepie online.

Typy i rodzaje deskorolek - ranking - sklep TourSport

Deskorolka dla początkujących: Zalecamy wybór deskorolki, który jest w większości symetryczny, z rozmiarem talii, który jest proporcjonalny do rozmiaru twoich stóp. Miękkie kółka do deskorolki są najlepsze dla początkujących, ponieważ zapewniają płynną jazdę i rzadziej zaczepiają się o pęknięcia i skały.

Longboardy i deskorolki typu cruiser są również świetnymi opcjami dla początkujących, ponieważ mają większe miękkie kółka i bardziej stabilne blaty do deskorolki. Polecamy tego typu deskorolki, jeśli mniej interesują Cię triki i chciałbyś mieć większą platformę, aby nauczyć się balansować, skręcać i pchać deskę po mieście. Najlepsze deskorolki do jazdy ulicznej to standardowe deskorolki z prawie symetrycznymi blatami w kształcie kijów popsicle. Łyżwiarze uliczni zazwyczaj również preferują mniejsze kółka (50-54mm) i węższe decki (8,0" - 8,5"), ponieważ ułatwiają jazdę one ollie, triki i zmianę lądu.

Najlepsze deskorolki do jazdy przejściowej mają szersze blaty (8,5" - 9,0"+) dopasowane do większych kółek do deskorolki (54-60mm). Te większe deski dodają stabilności i pomagają utrzymać prędkość w miskach. Triki z flipem są mniej powszechne, więc wielu łyżwiarzy wertykalnych i przejściowych lubi jeździć na deskorolkach o różnych zabawnych kształtach

Najlepsze deskorolki do pływania i transportu mają większe (58-65mm), bardziej miękkie kółka (78a - 80a), które pomogą Ci przedzierać się przez skały, nierówny chodnik i popękany beton. Każdy blat do deskorolki spełni swoje zadanie, ale szersze lub dłuższe blaty mogą być bardziej stabilne i wygodne. Kicktaile są bardzo ważne i pomocne przy manewrowaniu w ciasnych przestrzeniach.