;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

NIKWAX

NIKWAX

12 produkt(ów)

12 produkt(ów)

Nikwax: najlepsze impregnaty do odzieży i obuwia outdoor

Nikwax to renomowana marka specjalizująca się w produktach do czyszczenia i impregnacji obuwia, odzieży, namiotów oraz innych akcesoriów sportowych. Jej produkty zapewniają długowieczność sprzętu, gwarantując mu solidną ochronę przed czynnikami środowiskowymi. Firma powstała w 1977 roku i do dziś pozostaje czołowym graczem w tej branży.

Co to jest Nikwax?

Nikwax to impregnat wodoodporny, który nadaje produktom sportowym i outdoorowym wyższą wytrzymałość dzięki swoim specjalnym składnikom. Jego głównym zadaniem jest wzmacnianie standardowych, delikatnych struktur materiału poprzez specjalną powłokę. Ta elastyczna i wytrzymała warstwa zapewnia ochronę przed uszkodzeniami, jednocześnie zwiększając elastyczność włókien i wzmacniając ich odporność na rozdarcia. Dzięki Nikwax, odzież wodoodporna oraz namioty stają się nieprzepuszczalne dla deszczu, a krople wody spływają po ich powierzchni.

Oferta Nikwax: Impregnaty do odzieży i obuwia membranowego

Impregnaty Nikwax to doskonałe rozwiązanie do pielęgnacji odzieży i obuwia sportowego. Marka oferuje produkty dedykowane membranom takim jak Gore-Tex, Event, Sympatex, Aquatech, Isotex, Tres-tex oraz innym. Przykładowo, żelowy środek czyszczący nadaje się do impregnacji butów turystycznych i sportowego obuwia różnego rodzaju, oczyszczając je, neutralizując nieprzyjemne zapachy i tworząc ochronną warstwę przed wodą. Specjalistyczne impregnaty, jak Nikwax TX. Direct Wash - In, są idealne do czyszczenia odzieży polarowej poprzez sprayowanie. Wśród popularnych środków Nikwax znajduje się również zestaw Środek Czyszczący + Impregnacja Obuwia z Tkanin i Skóry Nikwax 2x125ML - doskonały do butów górskich z membranami.

Sklep Nikwax: Ekologiczne Rozwiązania w Pielęgnacji Odzieży i Obuwia

Dzięki Nikwax zaimpregnujesz wszystkie popularne membrany, a przy tym zachowasz estetykę swojej odzieży wierzchniej. Produkty Nikwax są przyjazne dla środowiska, pozbawione fluorowęglowodorów, łatwopalnych rozpuszczalników i aerozoli. Ich formuła umożliwia wygodne użytkowanie w pralce lub ręcznie, bez konieczności suszenia w suszarce bębnowej. W ten sposób możesz cieszyć się aktywnym trybem życia na świeżym powietrzu, wiedząc, że Twoja odzież jest w pełni chroniona przez ekologiczne rozwiązania marki Nikwax.

Co w ofercie Nikwax? Impreganty do butów i odzieży membranowej

Nie od dzisiaj wiadomo, że sportowa i turystyczna odzież posłuży nam kilka dobrych lat, jeśli należycie o nią zadbamy. Na rynku można znaleźć wiele specjalistycznych preparatów do czyszczenia i konserwacji odzieży wodoodpornej i butów z membranami oraz całego sportowego akcesorium, w tym pomogają nam cenione wśród Klientów i popularne produkty Nikwax. Żelowy środek czyszczący w postaci żelu, nadaję się do impregnacji butów turystycznych i sportowego obuwia każdego typu. Czyści, neutralizuje nieprzyjemne zapachu oraz tworzy odporną na wodę powłokę. Sportowe zimowe kurtki z membraną wyczyścisz przy użyciu preparatu Nikwax TX. Direct Wash - In, a odzież polarową specjalistycznym impregnatem w sprayu. Najpopularniejszym środkiem Nikwax do butów górskich z membranami jest zestaw ŚRODEK CZYSZCZĄCY + IMPREGNACJA OBUWIA Z TKANIN I SKÓRY NIKWAX 2X125ML

Nikwax sklep - wiodący producent w wodoodpornej pielęgnacji odzieży i obuwia

Zaimpregnujesz dzięki produktom Nikwax wszystkie popularne membrany Gore-Tex, Event, Sympatex, Aquatech, Isotex, Tres-tex i wielu innych membran. Produkty Nikwax nigdy nie wpłyną na kosmetyczny wygląd Twojej odzieży wierzchniej i można je z łatwością używać w pralce lub ręcznie, bez konieczności suszenia w suszarce bębnowej. Unikalna formuła Nikwax jest przyjazna dla środowiska, nie zawiera fluorowęglowodorów, łatwopalnych rozpuszczalników ani aerozoli, dzięki czemu możesz cieszyć się wspaniałymi warunkami na świeżym powietrzu, wiedząc, że Twoja odzież jest chroniona formułą stworzoną do harmonijnego z nią działania.