;

wyprzedaż letnia - 4F, trespass, alpine pro ! Outhorn, under armour dodatkowe -20% od cen bieżących !

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

NIKWAX

NIKWAX

Nikwax to marka produktów do czyszczenia oraz impregnacji obuwia, odzieży, namiotów i innych sportowych akcesoriów. Produkty firmy przedłużają żywotność naszego sprzętu, zapewniając mu należytą ochronę przed czynnikami środowiskowymi. Firma Nikwax została założona w 1977 roku, przez Nick’a Browna, który do dnia dzisiejszego działa w opisywanej branży.

Czym jest Nikwax?

Nikwax to wodoodporny elastomer, który zapewnia produktom sportowym większą wytrzymałość, poprzez specjalne składniki. Jego głównym zadaniem jest wzmocnienie zwykłych, kruchych cząsteczek materiału, specjalną powłoką. Wierzchnia warstwa, którą tworzymy dzięki Niwax jest elastyczna i odporna na zniszczenia. Włókna są dodatkowo nawilżane, dzięki czemu zwiększa się ich podatność na mechaniczne rozdarcia. Elastomer Nikwax nałożony na namioty i wierzchnią odzież sportową, pozwala na stworzenie wodoodpornej powierzchni. Padający deszcz nie wnika w głąb materiału, ale cofa się na powierzchnię i spływa z niej, w postaci kropelek.

Co w ofercie Nikwax?

Nie od dzisiaj wiadomo, że sportowa odzież posłuży nam kilka dobrych lat, jeśli należycie o nią zadbamy. Na rynku można znaleźć wiele specjalistycznych preparatów do czyszczenia i konserwacji sportowego akcesorium, w tym cenione produkty Nikwax. Żelowy środek czyszczący w postaci żelu, nadaję się do konserwacji sportowego obuwia każdego typu. Czyści, neutralizuje nieprzyjemne zapachu oraz tworzy odporną na wodę powłokę. Sportowe zimowe kurtki z membraną wyczyścisz przy użyciu preparatu Nikwax TX. Direct Wash - In, a odzież polarową specjalistycznym impregnatem w sprayu.

14 produkt(ów)

14 produkt(ów)