;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

VSETT

VSETT

Witamy w sklepie TourSport - autoryzowany diler VSETT

Sprawdź hulajnogi elektryczne numer jeden wśród skuterów elektrycznych nowej generacji (seria skuterów VSETT). Od początku istnienia VSETT stara się dostarczać Ci to, co najlepsze w skuterach, z naciskiem na wyjątkowość, niezawodność i wysoką wydajność. Lata doświadczeń i jakość usług sprawiły, że marka Vsett jest uznaną siłą, z którą należy się liczyć wśród rówieśników.

VSETT wzmacnia niektóre unikalne funkcje i właściwości swoich skuterów elektrycznych. Na przykład wysokowydajna deska rozdzielcza skutera zapewnia, że ​​preferencje jazdy są bezpośrednio dostosowywane z miejsca na pokładzie, a Twoja jazda jest bezpieczna dzięki zamkowi na kartę z kluczem NFC. Cewka hydrauliczna i wahacz, które tworzą podwójne zawieszenie, gwarantują płynną i bezpieczną jazdę. A dzięki nowemu, wysoce zabezpieczonemu składanemu mostkowi z potrójną blokadą, pożegnasz się z chybotliwą kierownicą.

VSETT to producent hulajnóg elektrycznych oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów i części zamiennych. Początki firmy sięgają 2018 roku i od tego czasu doskonalą się zarówno produkcji, sprzedaży, jak i prowadzeniem badań nad rozwojem swoich autorskich technologii.

VSETT – hulajnogi elektryczne do zadań specjalnych!

Marka VSETT specjalizuje się w produkcji hulajnóg elektrycznych do ekstremalnych zadań, nie ważne czy wybierzesz model VSETT 8, VSETT 9, czy VSETT 11+ ich jakość i wykonanie znajdzie uznanie pośród osób ceniących niebanalny styl oraz doskonałą jakość, którą moga potwierdzić klienci w Polsce jak i za granicą!

4 produkt(ów)

4 produkt(ów)