;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Plecaki

W sklepie online TourSport znajdziesz plecaki górskie, turystyczne, szkolne, na laptop, miejskie czyli wszystko co potrzebne do trekkingu w góry i na co dzień. Posiadamy szeroką ofertę plecaków miejskich i szkolnych takich marek jak 4F, Outhorn, Trespass, Campus, Bergson, Alpine Pro, Under Armour a także worków sportowych 4F, Outhorn, Under Armour.

Wybór odpowiedniego plecaka to trzyetapowy proces:

Zdecyduj, jakiej pojemności plecaka potrzebujesz, upewnij się, że Twój plecak dobrze do Ciebie pasuje i dobierz odpowiedni rozmiar. Pojemność, którą wybierzesz, zależy od długości wędrówki i ilości sprzętu, który planujesz nosić. Poniżej znajdują się wskazówki dotyczące pojemności opakowania (mierzone w litrach).

Plecaki na dzień do 35 litrów: plecak na podróż jednodniową, potrzebujesz po prostu miejsce na jedzenie,odzież i akcesoria.
Weekendowe wycieczki z plecakiem od 30 do 50 litrów: Twój niezbędny sprzęt obejmuje teraz również takie rzeczy, jak namiot, karimatę i śpiwór. Wielodniowe wycieczki od 50 do 85 litrów: im więcej dni spędzasz na nocnej wycieczce, tym więcej jedzenia i odzieży będziesz potrzebować. Wydłużone podróże trwające ponad 5 nocy (ponad 70 litrów): Twoje potrzeby związane ze sprzętem nie zmienią się znacząco po wielodniowej wycieczce, ale posiadanie takiej ilości jedzenia wymaga jeszcze większej pojemności plecaka.

Sprawdź nasze propozycje najlepszych funkcji w plecakach

Plecaki oferują szereg funkcji, takich jak regulowana pętla tułowia, odpinany plecak, kieszenie na pasie biodrowym lub przegrody na śpiwory i pokrowiec przeciwdeszczowy.

Kilka kwestii do rozważenia:
Rama: plecaki o mniejszej pojemności na co dzień, takie jak plecaki miejskie, szkolne, na laptop, zwykle nie mają systemu nośnego, podczas gdy większość dużych plecaków trekkingowcyh ma wewnętrzną ramę, która pomaga utrzymać ładunek i przenosi ciężar na biodra, dzięki czemu możesz wygodniej nosić ten ciężar. 
System nośny: składa się z ramy, pasa biodrowego i pasów naramiennych - wszystko zaprojektowane tak, aby wygodnie dopasować plecak i przenosić ładunek w zrównoważony sposób.
Ultralekka konstrukcja: ultralekkie plecaki zmniejszają wagę dzięki zastosowaniu lekkich, ale mocnych materiałów. Najlżejsze paczki nieuchronnie wymieniają trochę trwałości i struktury, aby zaoszczędzić te uncje.
Przechowywanie: Większość paczek ładuje się od góry i ma wieczko z kieszeniami do przechowywania. Inni ładują się z boku lub mają dolne przegrody na śpiwory. Więcej kieszeni pomaga zachować porządek.
Pętle na narzędzia i na rzepy: pętle na narzędzia ułatwiają przechowywanie nieporęcznego sprzętu, takiego jak czekan lub kijki trekkingowe, na zewnątrz plecaka. Pętelki na pasku umożliwiają przypięcie innych przedmiotów, których nie chcesz przechowywać w środku.
Kompatybilność z bukłakiem: Jjeśli lubisz nawadniać się w drodze, szukaj plecaków z tą funkcją - wewnętrznym rękawem do przechowywania zbiornika (sprzedawany oddzielnie). Pakiety kompatybilne z systemem nawadniania mają również port na rurkę do łykania.

Produkty 1 do 30 z 70

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 30 z 70

  1. 1
  2. 2
  3. 3