;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Kajaki pneumatyczne

7 produkt(ów)

7 produkt(ów)

Kajaki pneumatyczne na co dzień i wędkarskie

Turystyczne kajaki pneumatyczne Sevylor w sklepie online. Najwyższa jakość za rozsądną cenę. Wyjątkowy komfort użytkowania kajaków Sevylor został doceniony przez wielu użytkowników tej marki na cały świecie. Sevylor opatentował system niwelowania oporów podczas wiosłowania Sevy-Spension™. Szerokie stabilne konstrukcje kajaków pozwalają na bezpieczne użytkowanie kajaka podczas spływów spokojniejszymi rzekami, pływania po jeziorach i wzdłuż morskich wybrzeży. Wykorzystywanie konstrukcji podłogi Double I-Beam oraz dwie niezależne komory boczne sprawiają, że kajak Sevylor cechuje wysoka trwałość i niezawodność. Dobre kajaki Sevylor wykonano z odpornego na promieniowanie UV wzmacnianego materiału PVC oraz poliestru.

Rodzaje kajaków charakterystyka:

Oferując zabawny sposób na odkrywanie rzek, jezior, otwartego morza i nie tylko, kajaki są dostępne w szerokiej gamie rodzajów w sklepie online. Ludzie kupują kajaki również w celu oglądania dzikiej przyrody, wędkowania i biwakowania.
Wybierając kajak, zastanów się, gdzie i jak chcesz używać swojego kajaka, czy potrzebujesz konkretnego projektu, takiego jak nadmuchiwany, siedzący na górze, tandem lub napędzany pedałami oraz ile ładunku musisz przewieźć.

Typy kajaków na podstawie aktywności:

Rekreacyjne: te stabilne kajaki są idealne do swobodnego wiosłowania nad brzegiem jeziora i krótkich wycieczek po spokojnej wodzie. Pierwszy kajak wielu ludzi to model rekreacyjny.

Wycieczki jednodniowe: Trochę bardziej eleganckie i szybsze niż kajaki rekreacyjne, są idealne na jednodniowe wycieczki do miejsc położonych na równinach. Mają więcej przestrzeni ładunkowej niż kajak rekreacyjny.

Turystyczne: Te modele są dłuższe, szybsze i mieszczą więcej sprzętu niż kajaki jednodniowe. Czasami nazywane kajakami morskimi, wiele z nich ma również stery lub płetwy, które pomagają im utrzymać się na torze, oraz zakryte włazy i grodzie, aby poradzić sobie z bardziej wzburzoną wodą.

Wędkarstwo: jeśli jesteś wędkarzem, kajak to świetny sposób na łowienie ryb, do których nie można łatwo dotrzeć łodzią motorową.

Kajaki górskie: przeznaczone do wiosłowania po rzekach z bystrzami i innymi cechami technicznymi, te łodzie są małe, mocne i zwrotne.