;

DODATKOWE -15% z kodem STAY na ciepłą odzież i buty marki trespass | wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Łyżwiarstwo

Produkty 1 do 30 z 79

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 30 z 79

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Profesjonalne łyżywy figurowe i hokejowe. Sklep TourSport

Znajdziesz u nas w sklepie online dobrej jakości lyżwy figurowe, regulowane, hokejowe i płozy saneczkowe Tempish i Nils Extreme do -50% taniej ! Sprawdź nasze promocje i kody rabatowe.

Jakie łyżwy figurowe lub łyżwy hokejowe dla dziecka ? Sklep internetowy

Który rodzaj łyżew warto kupić? Do wyboru mamy łyżwy figurowe lub łyżwy hokejowe dla dziecka, które chce nauczyć się jeździć na łyżwach? Wielu rodziców tego nie wie. Chociaż nie ma prawidłowej odpowiedzi, każdy rodzaj  łyżew ma inne cechy i zalety.

ŁYŻWY FIGUROWE - ostrze łyżwy figurowej jest jej najbardziej rozpoznawalną cechą, z wypustką z przodu ostrza, która odróżnia ją od ostrza łyżwy hokejowej. Łyżwiarz figurowy wbija czubek palca w lód, aby wykonać skok lub wykonać obrót.

ŁYŻWY DO HOKEJA NA LODZIE - mają sztywny but, zwykle wykonany z materiału syntetycznego – na przykład z tworzywa sztucznego – i są zaprojektowane tak, aby chronić stopy przed twardym krążkiem, kijami hokejowymi i łyżwami innych graczy. Ostrze mocuje się do buta łyżwy hokejowej za pomocą plastikowego uchwytu; ostrze jest zaokrąglone w górę z przodu iz tyłu.

Porównanie łyżew figurowych z łyżwami hokejowymi. Wady i zalety.

ZALETY ŁYŻWY FIGUROWEJ - dłuższe ostrze pozwala łyżwiarzowi figurowemu wyrzeźbić pełne wdzięku łuki i doskonałe linie.
Skórzany but jest wystarczająco ciasny, aby utrzymać kostkę, ale wystarczająco giętki, aby łyżwiarz mógł wykonywać skoki i wygięcia, jakich wymaga łyżwiarstwo figurowe. Palec ostrza pomaga łyżwiarzowi wykonywać skoki i obroty.
ZALETY ŁYŻWY HOKEJOWEJ - mniejsza waga łyżew pozwala graczom jeździć szybko, zatrzymywać się na bilon i zmieniać kierunek.
But chroni stopy gracza przed ostrzami patyków, krążkami i innymi uderzeniami.

Który rodzaj łyżew jest lepszy do nauki? Łyżwy dla początkujacych

Najlepsze łyżwy do nauki to łyżwy dostępne dla Ciebie i dobrze dopasowane; nie ma powodu, aby nie kupować po prostu łyżew pasujących do sportu, który interesuje Twoje dziecko.Nie ma nic na przeszkodzie że młodzieniec, który uczy się na łyżwach figurowych, nie może przerzucić się na łyżwy hokejowe i odwrotnie. Ale jeśli próbujesz zdecydować między łyżwami figurowymi a łyżwami hokejowymi, rozważ następujące kwestie:

- łyżwy hokejowe są tak skonstruowane, aby szybko skręcać, zatrzymywać się i przyspieszać. Początkujący łyżwiarz może niewłaściwie używać palca.
- łyżwy hokejowe są lżejsze, dzięki czemu łyżwiarz może ćwiczyć dłużej, zanim pojawi się zmęczenie.

Chociaż nauka jazdy na łyżwach figurowych lub łyżwach hokejowych ma wyraźne zalety, jeśli chcesz po prostu wskoczyć na lód i dobrze się bawić, rodzaj łyżwy, który wybierzesz, nie ma znaczenia. Ale jeśli Ty lub Twoje dziecko interesujecie się łyżwiarstwem figurowym, zacznijcie od łyżew figurowych. Jeśli chcesz grać w hokeja, zacznij od pary łyżew hokejowych. I nie wstydź się tego, co masz na nogach — gdy będziesz jeździł szybciej niż wszyscy twoi przyjaciele, nie będzie miało znaczenia, jaki rodzaj łyżew masz na sobie.