;

HO! HO! HO! - przeceny do -50% na topowe marki alpine pro, trespass, 4f | szybka wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Rowery treningowe

Produkty 1 do 30 z 61

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 30 z 61

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rowerki treningowe dla domu i siłowni - niskie ceny - sklep online

Programowane rowerki treningowe - spiningowe - magnetyczne - powietrzne producentów Spokey, Body Sculpture, Bowflex, Pro-form, Hms, Norditrack, Reebok Training są sprzętem do ćwiczeń, który daje możliwość poruszania się w dowolnym czasie bez konieczności wychodzenia z domu.

Jaki wybrać rowerek stacjonarny ?

Posiadamy szeroki wybór rowerków treningowych z dedykowaną aplikacją treningową -  magnetycznych, elektromagnetycznych, spinningowych, poziomych treningowych, mechanicznych i powietrznych w naszym sklepie online z wyposażeniem sprzętu cardio dla domu i siłowni. Sprawdź nasz ranking producentów  i porównaj rowerki stacjonarne do domu i siłowni.

Dlaczego rower treningowy nadaje się do domu?

Jednym z podstawowych elementów każdej domowej siłowni jest rower treningowy. Możesz wybierać spośród różnych rodzajów rowerów, takich jak rowery powietrzne, rowery spingowe, magnetyczne, trenażery rowerowe i wiele innych. Sprawdź nasze najlepsze rowery treningowe na wszystkie poziomy budżetu. Od super wysokiej klasy roweru spiningowego Norditrack S22i aż po niedrogie tańsze opcje rowerów magnetycznych marek Hms , Spokey, Body Sculpture. Dobrą wiadomością jest to, że obecnie dostępnych jest więcej rowerów treningowych niż kiedykolwiek w historii. Złą wiadomością jest to że masz tak wiele wspaniałych możliwości wyboru danej konfiguracji rowerka treningowego dla twoich potrzeb, będziesz musiał spróbować zdecydować, które rowery są warte twoich pieniędzy, a które lepiej zostawić na podłodze salonu. Jedno jest pewne każdy nasz rower pozwoli Ci spalić zbędne kalorie.