;

trespass - dodatkowe 10% rabatu przy zakupie min. 2 produktów! | alpine pro - kolekcja dziecięca dodatkowe 40% rabatu!

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Rowery treningowe

38 produkt(ów)

38 produkt(ów)

Rowerki treningowe dla domu i siłowni - niskie ceny - sklep online

Programowane rowerki treningowe - spiningowe - magnetyczne - powietrzne producentów Spokey, Body Sculpture, Bowflex, Pro-form, Hms, Norditrack, Reebok Training są sprzętem do ćwiczeń, który daje możliwość poruszania się w dowolnym czasie bez konieczności wychodzenia z domu.

Jaki wybrać rowerek stacjonarny do domu czy siłowni?

Posiadamy szeroki wybór rowerków treningowych z dedykowaną aplikacją treningową -  magnetycznych, elektromagnetycznych, spinningowych, poziomych treningowych, mechanicznych i powietrznych w naszym sklepie online z wyposażeniem sprzętu cardio dla domu i siłowni. Sprawdź nasz ranking producentów  i porównaj rowerki stacjonarne do domu i siłowni w naszym sklepie internetowym gdzie możesz porównać wiele marek producentów rowerków elektrycznych.

Dlaczego rower treningowy nadaje się do domu?

Jednym z podstawowych elementów każdej domowej siłowni jest rower treningowy. Możesz wybierać spośród różnych rodzajów rowerów, takich jak rowery powietrzne, rowery spingowe, magnetyczne, trenażery rowerowe i wiele innych. Sprawdź nasze najlepsze rowery treningowe na wszystkie poziomy budżetu. Od super wysokiej klasy roweru spiningowego Norditrack S22i aż po niedrogie tańsze opcje rowerów magnetycznych marek Hms , Spokey, Body Sculpture. Dobrą wiadomością jest to, że obecnie dostępnych jest więcej rowerów treningowych niż kiedykolwiek w historii. Złą wiadomością jest to że masz tak wiele wspaniałych możliwości wyboru danej konfiguracji rowerka treningowego dla twoich potrzeb, będziesz musiał spróbować zdecydować, które rowery są warte twoich pieniędzy, a które lepiej zostawić na podłodze salonu. Jedno jest pewne każdy nasz rower pozwoli Ci spalić zbędne kalorie.