;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

NILS EXTREME

NILS EXTREME

Firma Nils Extreme jest składową znanego dystrybutora sprzętu sportowego Abisal, który z powodzeniem działa od kilku lat na międzynarodowej arenie. Spółka została odznaczona licznymi wyróżnieniami i nagrodami, za produkcję sprzętu wysokiej klasy, sprawdzającego się w każdych warunkach. Główną domeną przedsiębiorstwa są rolki, łyżwy, deskorolki i inne związane z nimi akcesoria.

Łyżworolki Nils Extreme

Łyżworolki są jedną z najbardziej rozbudowanych kategorii Nils Extreme. W sklepie TourSport można znaleźć te przeznaczone zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak i slalomowej, czy agresywnej. Sporą cześć kolekcji Nils Extreme stanowią także łyżworolki dla dzieci, przystosowane do potrzeb tych najmłodszych amatorów sportu. Wszystkie dostępne są w rożnych wersjach kolorystycznych i mają regulowaną długość o kilka centymetrów, dzięki czemu posłużą dłużej niż jeden sezon.

Deskorolki i łyżwy Nils

Deskorolki Nils Extreme idealnie sprawdzą się, jako prezent dla początkującego sportowca. Cechuje je wysoka jakość wykonania i części, które można łatwo wymienić. Produkty zapewniają sprawne poruszanie się po alejkach, parkach i chodnikach. W sklepie TourSport w zakładkach można znaleźć również łyżwy do jazdy rekreacyjnej i figurowej. W ofercie znajdują się produkty damskie, męskie i dziecięce. Podobnie jak w przypadku łyżworolek Nils Extreme, łyżwy dla najmłodszych mają regulowane rozmiary, dzięki czemu dłużej posłużą. Asortyment do sportów zimowych wykonano z dobrych materiałów, które mają za zadanie usztywniać kostkę i chronić ja przed urazami.

Produkty 1 do 30 z 100

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Produkty 1 do 30 z 100

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4