;

kody rabatowe na wiosnę: ALPINE PRO "logalp" -10% | TRESPASS "logtre" -20% | wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Sterowniki do hulajnóg

24 produkt(ów)

24 produkt(ów)

Sterowniki kontrolery do hulajnóg elektrycznych – kompleksowa oferta w sklepie TourSport.

Szukasz niezawodnych i oryginalnych sterowników do Twojej hulajnogi elektrycznej? W sklepie internetowym TourSport i serwisie HulajnogiTG.pl oferujemy sterowniki i zestawy zamiennych sterowników do popularnych marek hulajnóg, takich jak Techlife, Motus, Xiaomi, Frugal, Blapunkt, Ducati, Jeep oraz do klonów hulajnóg elektrycznych Xiaomi. Zapewniamy również profesjonalny montaż w naszym autoryzowanym serwisie HulajnogiTG.pl.

Najlepsza jakość i szeroki wybór sterowników do hulajnóg elektrycznych:

Sterowniki do popularnych marek: W ofercie mamy oryginalne sterowniki do hulajnóg Techlife, Motus, Xiaomi, Frugal i wielu innych.

- zestawy zamiennych sterowników: oferujemy kompleksowe zestawy, w skład których wchodzą sterownik, wyświetlacz oraz niezbędne dodatki do podłączenia całego układu elektronicznego w hulajnogach.

- kompatybilność: posiadamy sterowniki dedykowane do modeli Xiaomi, Motus Scooty 8,5, Scooty 10, Frugal, a także do klonów hulajnóg Xiaomi i innych popularnych marek.

- ekspert w dziedzinie hulajnóg elektrycznych: przed podłączeniem sterownika do akumulatora zalecamy sprawdzenie okablowania oraz kolory złączy. W niektórych modelach mogą wystąpić problemy z synchronizacją fazy czy działaniem silnika. Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia stanu czujników Halla silnika. Nasz zespół służy radą i pomocą w każdej sytuacji.

- bezpieczeństwo i jakość: dbamy o to, aby nasze sterowniki były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim bezpieczne dla użytkowników oraz kompatybilne z różnymi modelami hulajnóg.

Zapraszamy do zakupów w sklepie HulajnogiTG.pl!

Nie czekaj i wybierz najlepsze sterowniki kontrolery do hulajnóg elektrycznych dostępne w naszej ofercie. Gwarantujemy szeroki wybór, profesjonalne doradztwo i atrakcyjne ceny. Odwiedź nasz sklep internetowy i przekonaj się sam.