;

WYPRZEDAŻ ! Kody rabatowe : "logalp" -10% na Alpine pro / "logtre" -20% na Trespass | szybka wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

TERMITE

TERMITE

5 produkt(ów)

5 produkt(ów)

Jaki termos jest najlepszy ? Polski producent Termite

Termite to polska marka termosów turystycznych z tradycjami działająca na rynku polskim od 30 lat, zajmująca się produkcją wysokiej jakości sprzętu turystycznego zarówno dla początkujących podróżników, jak i dla profesjonalistów. Firma Termite znana jest przede wszystkim z kubków termicznych oraz termosów bardzo wysokiej jakości , ale oferta obejmuje także turystyczne naczynia kuchenne, maty samopompujące, materace. Termite posiada słynną linię termosów Warhead które długo utrzymują ciepło oraz posiadają zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Kubki termiczne i termosy długo utrzymujące ciepło

Polski producent przywiązuje dużą uwagę do jakości oferowanych wyrobów. Ciągłe poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań sprawiło, że termosy sygnowane marką Termit znane są jako jedne z najlepszych dostępnych na rynku. Dzięki zastosowaniu konstrukcji próżniowej, gdzie usunięto powietrze z przestrzeni pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną ścianką ciepło napojów utrzymywane jest dłużej, niż w tradycyjnych termosach. Dużym ułatwieniem w przypadku korzystania z termosów oraz kubków Termite jest system one twist, który pozwala na korzystanie z produktów po jednokrotnym obrocie korka, bez konieczności jego zdejmowania. Podczas wędrówek niezwykle przydatne są także termosy na żywność, które posiadają szeroki wlew oraz system leak prook, który daje gwarancję szczelności korka. Pozwalają na przechowywanie w nich żywności o większych gabarytach i spożywanie jedzenia bezpośrednio z termosa.

Produkty polskiej marki Termite – najwyższa jakość

Produkty marki Termite i seria termosów WARHEAD i HAMMERTONE są gwarancją najwyższej jakości co potwierdzają zastosowane w termosach technologie m.in. One-Twist® , BPA free, Green Collection®, Leak Proof®. Wykonywane z najlepszych materiałów zdobyły uznanie wśród nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne i przemyślane rozwiązania wykorzystywane w produkcji wpływają na funkcjonalność oraz długą żywotność wyrobów. Do produkcji wykorzystywana jest wysokogatunkowa stal nierdzewna oraz wytrzymałe tworzywa sztuczne, które pozbawione są szkodliwej substancji – bisfenolu (BPA). Szeroka oferta termosów premium oraz obiadowych WARHEAD JAR  i kubków termicznych BLUFF dostępna w naszym sklepie online - TourSport - autoryzowany sprzedawca marki Termite. Termosy Termite to produkty kultowe, które powinny znaleźć się w każdym plecaku podczas wędrówek, ale wraz z kubkiem sprawdzą się idealnie na co dzień, kiedy potrzebujemy zabrać kawę, bądź herbatę do pracy, bądź w podróż.

Termos długo trzymający ciepło - dobre opinie Klientów

Produkty w tym termosy są wykorzystywane w trudnych warunkach pogodowych podczas ciężkich wypraw ekspedycyjnych o każdej porze roku.  W niezależnym testach, rankingach i opiniach fachowców oraz Klientów - dobre termosy Termite uzyskały najwyższe miejsca gdzie był brane po uwagę m.in. wytrzymałość, utrzymanie temperatury ciepła oraz sprawdzana niezawodność termosów. Marka Termite wyróżniła się na tle konukrencji dzięki użyciu najlepszych materiałów termoizolacyjnych gdzie po 12 -14 godzinach temperatura cieczy wynosiła prawie 65 stopni celsjusza. Wszystkie produkty marki Termite spełniają normę EN 12546-1.