;

wyprzedaż międzysezonowa - kupuję na wyprzedaży 4F, Outhorn, Under Armour !

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

TERMITE

TERMITE

Termite to firma działająca na rynku polskim, zajmująca się produkcją wysokiej jakości sprzętu turystycznegozarówno dla początkujących podróżników, jak i dla profesjonalistów. Firma Termite znana jest przede wszystkim z kubków termicznych oraz termosów, ale oferta obejmuje także turystyczne naczynia kuchennematy samopompujące, materace.

Kubki i termosy długo utrzymujące ciepło

Polski producent przywiązuje dużą uwagę do jakości oferowanych wyrobów. Ciągłe poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań sprawiło, że termosy sygnowane marką Termit znane są jako jedne z najlepszych dostępnych na rynku. Dzięki zastosowaniu konstrukcji próżniowej, gdzie usunięto powietrze z przestrzeni pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną ścianką ciepło napojów utrzymywane jest dłużej, niż w tradycyjnych termosach. Dużym ułatwieniem w przypadku korzystania z termosów oraz kubków Termite jest system one twist, który pozwala na korzystanie z produktów po jednokrotnym obrocie korka, bez konieczności jego zdejmowania.

Podczas wędrówek niezwykle przydatne są także termosy na żywność, które posiadają szeroki wlew oraz system leak prook, który daje gwarancję szczelności korka. Pozwalają na przechowywanie w nich żywności o większych gabarytach i spożywanie jedzenia bezpośrednio z termosa.

Produkty Termite – najwyższa jakość

Produkty marki Termit są gwarancją najwyższej jakości. Wykonywane z najlepszych materiałów zdobyły uznanie wśród nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne i przemyślane rozwiązania wykorzystywane w produkcji wpływają na funkcjonalność oraz długą żywotność wyrobów. Do produkcji wykorzystywana jest wysokogatunkowa stal nierdzewna oraz wytrzymałe tworzywa sztuczne, które pozbawione są szkodliwej substancji – bisfenolu (BPA).

Termosy Termite to produkty kultowe, które powinny znaleźć się w każdym plecaku podczas wędrówek, ale wraz z kubkiem sprawdzą się idealnie na co dzień, kiedy potrzebujemy zabrać kawę, bądź herbatę do pracy, bądź w podróż.

13 produkt(ów)

13 produkt(ów)