;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

SPOKEY

SPOKEY

38 produkt(ów)

38 produkt(ów)

Co to za marka Spokey ? Sklep online

SPOKEY - to polska firma zajmująca sie produkcją sprzętu sportowego i akcesoriów fitness od 2004 roku, która powstała w Katowicach na Górnym Śląsku. Znana marka w branży sportowej w całej Europie, która współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Europie. Słynie z wysokiej jakości, przystępnych cen i bogatego asortymentu. Przyświeca jej następująca dewiza: „wizja, misja, wartości”. Firma Spokey nie specjalizuje się w jednej konkretnej dyscyplinie. Spektrum zainteresowania i działalności marki SPOKEY jest bardzo szeroki i wszechstronny. Niezależnie od tego jaką dyscyplinę uprawiasz, producent SPOKEY przygotował dla Ciebie bogatą ofertę sprzętu sportowego - bieżni, orbitreków, rowerków treningowych, skatingu - rolek, łyżew figurowych i hokejowych oraz wiele innych produktów z kategorii outdooru, fitnessu, kulturystyki, sportów zespołowych. Ta wszechstronność i uniwersalność to niewątpliwe atuty producenta. Obecnie Spokey posiada sklep online oraz szeroką dystrybucję produktów w wielu sklepach stacjonarnych. Sklep TourSport to autoryzowany sklep internetowy oraz stacjonarny marki Spokey. Z nami masz gwarancję producenta.

Kupuj jedne z najlepszych marek bieżni, orbitreków, rowerków treningowych - Spokey

Dojście na siłownię, a nawet wyjście na zewnątrz może być wyzwaniem jeśli masz mało czasu. Dlatego posiadanie bieżni lub orbitreka w domu to łatwa decyzja, jeśli chodzi o inwestowanie w sprawność fizyczną. Bieżnia jest oczywiście świetna do biegania, ale możliwość zmiany tempa i nachylenia oznacza, że ​​możesz cieszyć się wszystkim i każdym tempem podczas biegania, od wolnego marszu, przez energiczny trucht, po pełny sprint. Wiele bieżni Spokey jest wyposażonych w ekrany dotykowe lub oprogramowanie, które monitoruje takie rzeczy, jak tętno i dystans, więc nie musisz się martwić o dodatkowe urządzenia do śledzenia aktywności lub pulsometr, aby zobaczyć i zrozumieć, jak czas spędzony na bieżni wpływa na Twoje zdrowie. Fizyczne korzyści płynące zbieżni są świetne, jeśli jesteś biegaczem ,,drogowym''.  Bieżnie mają bieżnik amortyzujący wstrząsy, który chroni stopy przed niektórymi wstrząsami podczas biegu. Dodatkowo możesz cieszyć się zaprogramowanymi treningami, które oferuje szeroka oferta bieżni marki Spokey. Pokochasz korzyści płynące z bieżni, orbitreków, rowerków treningowych,

Opinie o marce Spokey

Spokey to marka ciesząca się pozytywnymi opiniami Klientów oraz producent wyróżniajacy się takimi osiągnięciami jak - nagroda za najlepsze stoisko podczas największych targów sportowych w Kielcach EXPO KIELCE, debiut na największych targach na świecie -  ISPO Monachium,  złota statuetka przedsiębiorstwo FAIR PLAY i wiele innych nagród, osiągnięć, wyróżnień.