;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

ROCKLAND

ROCKLAND

Rockland to jedna z naszych rodzimych firm, zajmujących się produkcją akcesorium turystycznego, w tym odzieży outdoorowej. Siedzibą przedsiębiorstwa jest Kraków, gdzie od 2009 roku powstają profesjonalne produkty sportowe. Odbiorcami sprzętu są zarówno profesjonalni sportowcy, jak i Ci ćwiczący dla rozrywki.

Kilka słów o marce Rockland

Mottem przewodnim marki Rockland jest hasło „Travel & Discover”, brzmiące w tłumaczeniu „ Podróżuj i odkrywaj”. Zgodnie z tą zasadą, firma stawia na produkcję akcesoriów turystycznych dobrej jakości, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo w trakcie wycieczek. Dostępne w TourSports produkty sprawdzą się dobrze zarówno podczas górskiej wyprawy, jak i spokojnego weekendu pod namiotem, spędzonego na łonie natury. Cała kolekcja została przygotowana we współpracy z ekspertami technicznymi i grupą podróżników, którzy od strony praktycznej przedstawili swoje oczekiwania, dotyczące sprzętu Rockland.

Wypoczywaj z produktami Rockland

Rockland, śledzi na bieżąco pojawiające się w branży outdoor nowości i dopasowuje swoją ofertę do bieżących potrzeb klientów. Produkty firmy charakteryzuje dobra jakość wykonania i przystępna cena, dostępna na każdą kieszeń. Sztampowym produktem Rockland są naczynia turystyczne, wykonane z lekkich i trwałych materiałów. Pozwalają na przygotowanie posiłku w każdym miejscu, w którym się aktualnie znajdujemy, dając namiastkę cywilizacji. Garnki, misy i sztućce mają klasyczny wygład, będą odpowiednie zarówno podczas wyjazdu w góry, jak i firmowej delegacji.

Ustaw kierunek malejący

   

8 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

8 produkt(ów)