;

alpine pro z kodem rabatowym ALLP jeszcze taniej | Trespass -15% od cen bieżących z kodem STAY !

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

BRUBECK

BRUBECK

3 produkt(ów)

3 produkt(ów)

Brubeck co to za firma ? Opinie o marce Brubeck - sklep online

Firma Brubeck powstała w 2005 roku w Zduńskiej Woli, w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Obecnie marka Brubeck jest liderem wśród producentów bielizny termoaktywnej w Polsce i jednym z największych w Europie. Zajmuje się projektowaniem oraz produkcją termoaktywnej odzieży z wykorzystaniem włókien NILIT INNERGY, NILIT HEAT, czy wełny Merino, oraz bawełnianej bielizny bezszwowej. Głównym celem firmy jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu jak i skutecznej ochrony ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, by jak najlepiej zadbać o zdrowie i komfort osób, dla których aktywność to styl życia. Produkty marki Brubeck kierowane są do osób poszukujących efektywnej ochrony i komfortu w każdych warunkach atmosferycznych. Brubeck to marka odpowiedzialna społecznie - zapewnia wsparcie techniczne GOPR od 2020 roku, jest oficjalnym Partnerem Technicznym Polskiego Związku Alpinizmu. Wspiera alpinistów m.in. Piotra Pustelnika, zawodnika kolarstwa górskiego Artura Miśkiewicza, zawodniczkę motocross Joannę Miller, skialpinistę Karola Karpierza i innych znanych sportowców w lekkoatletyce. Jesteśmy autoryzowanem sklepem online marki Brubeck od 2020 roku. Można u nas znaleźć każdy produkt Brubeck oraz fachowo pomożemy dobrać odzież termoaktywną do wybranej aktywności. Producent cieszy się bardzo dobrymi opiniami Klientów i posiada liczne certyfikaty oraz wyróżnienia które sprawiają że jest to jedna z najlepszych marek odzieży termoaktywnej w Polsce.

Bielizna termoaktywna Brubeck NILIT – nowa definicja wykorzystania technologii!

Dzięki jednej z najnowocześniejszych linii technologicznych w Europie, z której korzystają także znane, zagraniczne marki, firma Brubeck jest w stanie dostarczyć Państwu odzież termoaktywną najwyższej jakości, a cały proces produkcji w całości odbywa się tylko i wyłącznie w Polsce. Firma Brubeck z powodzeniem sprzedaje odzież w 16 krajach europejskich, konsekwentnie wspierając osoby uprawiające sport, turystykę i rekreację, nie tylko w Polsce ale także na całym świecie, którym termoaktywne właściwości odzieży pomagają w osiągnięciu wyznaczonych celów.

Jak wybrać najlepszą bielizną termoaktywną Brubeck ?
 
Istotnym wyznacznikiem dobrej marki odzieży termoatywnej jest stosowanie najlepszych materiałów w wybranych kolekcjach/seriach producentów. Najlepsza i najcieplejsza bielizna termoatywna charakteryzuje się zastosowaniem w składzie wełny merynosów, ponieważ jest to uznany surowiec na całym światowym rynku odzieży termoaktywnej - odprowadza wilgoć, jest lekka i bardzo ciepła. Jedną z największych zalet podróżowania z odzieżą wykonaną z wełny merynosów jest to, że można ją wielokrotnie nosić bez prania. Największym minusem bielizny termicznej z wełny merynosów i jedwabiu jest cena. Ponieważ są to materiały wysokiej jakości, są drogie oraz sprawdzają się w bardzo niskich temperaturach lecz przy wyższej temperaturze, może użytkownikowi być za gorąco, dlatego
Brubeck stworzył 3 rodzaje kolekcji bielizny termoaktywnej - warstwa gruba na bardzo niskie temperatury, warstwa średnia - idealnie nadająca sie na jesień/zimę i warstwa cieńka na cały rok zwykle wykorzystywana podczas ćwiczeń na siłowni, fitnessie. Mieszanki syntetyczne są tańszą opcją. Chociaż nie są tak skuteczne jak włókna naturalne, z pewnością pomogą Ci utrzymać ciepło i odprowadzić wilgoć na zewnątrz.