Getry termoaktywne męskie ALPINE PRO MUNB092 LESS 707

W magazynie
Tylko %1 pozostał
135,00 zł
sprawdź dostępność
MUNB092-707
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 249,00 zł
Dostępne promocje:
  • Dodatkowe -10% na Alpine Pro z kodem rabatowym: LOGALP

 

Autoryzowany sklep:

 

Bezpieczne zakupy
WYGODNE ZAKUPY WYGODNE ZAKUPY
RATY 0% RATY 0%
ZAPŁAĆ ZA 30 DNI ZAPŁAĆ ZA 30 DNI
SZYBKA PŁATNOŚĆ SZYBKA PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ KARTĄ PŁATNOŚĆ KARTĄ

Getry termoaktywne męskie Less Alpine Pro. Wykonane z gładkiego, elastycznego materiału poliestrowego z szybkoschnącą technologią Cool-Dry. Getry posiadają mocno dopasowany krój oraz specjalne strefy o podwyższonym stopniu wentylacji, dzięki czemu gwarantują doskonały komfort termiczny oraz pełną swobodę ruchów podczas najbardziej intensywnych aktywności. Idealnie sprawdzą się jako pierwsza warstwa odzieży (first layer) pod spodnie trekkingowe lub spodnie narciarskie.

Oddychający materiał gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza i utrzymuje stałą temperaturę ciała oraz doskonale odprowadza wilgoć na zewnątrz. Elastyczna, techniczna dzianina doskonale dopasowuje się do ciała zapewniając komfort i maksymalną swobodę ruchów, a zminimalizowana ilość szwów sprawia, że bielizna nie powoduje otarć i uszkodzeń skóry.

Jeśli szukasz czegoś mniej gęstego niż spodnie, ale jednocześnie ubrania, które zapewni Ci ciepło i wygodę podczas uprawiania sportu i aktywności na świeżym powietrzu, funkcjonalne legginsy są właściwym wyborem. Funkcjonalna bielizna stanowi doskonały izolator termiczny na chłodniejsze jesienne i zimowe dni, a w naszej szafie nie powinno jej zabraknąć.

Getry Less Alpine Pro - najważniejsze zalety:

  • Skład surowcowy - 55% Nylon/40% Poliester/5% Elastan
  • Materiał Cool-Dry (wysoce elastyczny)
  • Krój Slim Fit
  • Płaskie szwy
  • Strefy wentylacyjne
  • Oddychający materiał
  • Szybkoschnące

Technologie Alpine Pro:

Cool-Dry - to lekki i elastyczny, gęsto tkany materiał. Wysoka oddychalność. Dzięki funkcji cool-dry, szybko odprowadza wilgoć ze skóry i umożliwia szybkie wysychanie powierzchni materiału. Łączy w sobie zalety warstwy drugiej i trzeciej. Impregnacja na powierzchni materiału zwiększa odporność na wilgoć.

Grubość i przeznaczenie:

Bielizna termoaktywna ciepła - (warstwa średnia) - stworzona została dla osób aktywnych fizycznie w niskich i średnich temperaturach. Doskonale odprowadza wilgoć, a jednocześnie stanowi warstwę izolacyjną. Jest najbardziej uniwersalnym typem bielizny termoaktywnej. W zimniejsze dni, żeby osiągnąć odpowiedni komfort termiczny, może być stosowana jako pierwsza warstwa, na którą założymy np. polar. Najbardziej popularna odzież termoaktywna na zimę na co dzień oraz do pracy.

Więcej informacji
Rodzaj Getry termoaktywne
Kod producenta MUNB092
Płeć Męskie
Kolekcja Jesień/Zima
Przeznaczenie Narty i snowboard
Właściwości Termoaktywne
Warstwa Ciepła średnia
Skład surowcowy 55% Nylon/40% Poliester/5% Elastan
Materiał Włókna Cool-Dry
Cechy Krój Slim
Cechy Szeroki elastyczny pas
Cechy Płaskie szwy
Cechy Strefy wentylacyjne
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Getry termoaktywne męskie ALPINE PRO MUNB092 LESS 707
Twoja ocena
zalecamy wybranie tego rozmiaru co zwykle. Pamiętaj o zmierzeniu obwodu w najszerszym miejscu bioder.

Aktualizacja preferencji plików cookie