Akumulator litowo-jonowy o pojemności 10,4Ah, dedykowany do hulajnogi elektrycznej Motus 8,5 LITE. Akumulator służy do magazynowania energii elektrycznej, i przystosowany do oddawania jej w bezpieczny sposób. Czas pracy baterii jest zależny od dwóch czynników: pojemności oraz zużycia energii. Pojemność wyrażamy w Ah, i wartość ta ulega obniżeniu na skutek użytkowania baterii. Najczęściej jednaj szkodzimy baterii zupełnie nieświadome, źle ją użytkując, aby zapewnić optymalnie działanie i żywotność należy stosować się do poniższych zasad:
- Baterie typu litowo-jonowego powinny być ładowane często, i jak najszybciej po rozładowaniu. Jeśli wiemy, że nie będą użytkowane przez dłuższy, zaleca się rozładowanie do 40%. W takim stanie akumulator ma znacznie dłuższą żywotność. Akumulator który będzie przechowywany długotrwale w stanie całkowitego rozładowania, może ulec uszkodzeniu.
- Unikać pełnego rozładowania baterii
- Akumulator powinien być przechowywany w odpowiednich temperaturach (10-25 stopni). Przechowywanie w temperaturze poniżej 5 lub powyżej 30 stopni grozi trwałym uszkodzeniem ogniw.
Uwaga!
Zalecamy podłączenie akumulatora przez fachowca. Przypominamy o konieczności sprawdzenia biegunowości przed podłączeniem baterii do ładowania!
Ważne - sprawdź instrukcję podłączenia akumulatora i warunki gwarancji

Nawet 1000 cykli ładowania
W naszym e-sklepie używam akumulatorów tylko od sprawdzonych marek. Używane są fabrycznie nowe ogniwa renomowanych producentów, które gwarantują nawet do 1000 cykli ładowania. Nie stosujemy ogniw z odzysku, co jest powszechną praktyką w tej branży. Dłuższa żywotność baterii to nie tylko święty spokój i większy zasięg, ale i troska o środowisko naturalne.
Gwarancja najwyższej jakości
Jesteśmy rodzimą firmą z Tarnowskich Gór, która zajmuje się naprawą hulajnóg elektrycznych, wynajem i sprzedażą. Każdy produkt przed wysyłką podlega restrykcyjnej kontroli jakości. Sprzedajemy rozwiązania, z których sami korzystamy na co dzień. Posiadamy własny serwis hulajnóg elektrycznych - HulajnogiTG.pl.
Zajmujemy się serwisem, pomiarem baterii na testerze i wymianą opon w punkcie:
| EAN | 5903940080253 |
|---|---|
| Zasięg | do 35 km |
| Pojemność (Ah) | 10,4 |
| Rodzaj ogniw | Techlife |
| Napięcie (V) | 36 |
| Cechy | Szacowany zasięg: 35 km |
| Gwarancja | 1 rok |

