;

kody rabatowe na wiosnę: "logalp" -10% na Alpine pro / "logtre" -20% na Trespass | szybka wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Maty fitness i do jogi

Produkty 61 do 120 z 138

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 61 do 120 z 138

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Jaka mata do jogi ? Ranking

Poszukiwanie idealnej maty do jogi może być czasem wyzwaniem. Ważne jest, aby znaleźć odpowiednią grubość, kolor, długość i przyczepność. W TourSport znajdziesz różnorodne maty do jogi, które zapewnią wsparcie, którego potrzebujesz. Przejrzyj marki takie jak Gaiam, Hms, Reebok Training, Adidas Training, Body Sculpture. Nasze maty do jogi mają antypoślizgowe powierzchnie, dodatkową amortyzację dla wygody i są dostępne w zabawnych nadrukach i kolorach. Maty Hms są wolne od toksycznych chemikaliów i barwników, mają opcje bez lateksu. Posiadają również odwracalne maty. Maty w TourSport są idealne dla początkujących oraz są wyposażone w pasek do noszenia. Znajdź kolekcję ekologicznych mat do jogi, które są trwałe, odnawialne i biodegradowalne. Niezależnie od tego, czy uprawiasz jogę, czy pilates, każdy znajdzie dla siebie matę! Przejrzyj dużą kolekcję mat do jogi i znajdź odpowiedni dla siebie wybór w naszym sklepie online. Nasze maty do jogi cieszą się dobrymi opiniami Klientów.

Maty do treningowe do ćwiczeń - antypoślizgowe - profesjonalne - różne grubości

Dzięki macie gimnastycznej do treningu fitness możesz uzyskać ochronę, której potrzebują Twoje stawy i cieszyć się komfortem podczas treningu w domu, w studio fitness lub na siłowni. Od ćwiczeń podstawowych po skakanie na skakance, podnoszenie ciężarów lub wykonywanie innych ćwiczeń aerobowych, takich jak burpee i pajacyki, nasze maty do ćwiczeń zapewniają ochronę przed poślizgiem, wykorzystują grubą i trwałe materiały, które chroni i amortyzują Twoje ciało i stawy oraz utrzymują wygodę przez cały trening, co pozwala skupić się na celach fitness. Kup sportowe maty gimnastyczne już teraz uzyskaj to, czego potrzebujesz.
Oferujemy różne opcje mat fitness które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele i maksymalnie wykorzystać przestrzeń na siłowni lub w domu. Kilka z naszych opcji mat do ćwiczeń obejmuje:

Wiszące maty treningowe - nasze maty wiszące zawierają przelotki, które umożliwiają powieszenie ich na stojaku, zapewniając szybkie wysychanie i zachowanie kształtu oraz ułatwiając przechowywanie. Maty fitness klubowe HMS są dobrej jakości i cieszą się dużą popularnością.

Składane maty gimnastyczne - są idealne dla tych, którzy mają mało miejsca, ponieważ składają się do kompaktowego, prostokątnego kształtu, który można łatwo przenosić i przechowywać. Napopularnieszymi markami są Adidas Training, Reebok Training, Body Sculpture.

Maty do jogi – oferujemy szeroką gamę mat do jogi o różnych grubościach, kształtach i rozmiarach, aby zapewnić Ci to, czego potrzebujesz, aby skupić się na praktyce jogi.

Blokujące podkładki treningowe – blokujące maty do ćwiczeń są doskonałe do domowych siłowni i podnoszenia ciężarów, mogą być używane do tworzenia podłogi siłowni o dowolnym rozmiarze. Solidne, antypoślizgowe i trwałe maty do ćwiczeń to świetna inwestycja.

Przejrzyj nasze maty do ćwiczeń i treningu teraz i wybierz wszystko, czego potrzebujesz, aby przenieść swoje treningi na wyższy poziom.