;

alpine pro z kodem rabatowym ALLP jeszcze taniej | Trespass -15% od cen bieżących z kodem STAY !

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Śpiwory turystyczne

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Jaki śpiwór wybrać ?

Oto nasz podział różnych rodzajów śpiworów turystycznych Trespass, Coleman, Nils Camp, Outhorn, Bergson które można kupić w sklepie turystycznym TourSport !  Śpiwory typu mumia - które zwężają się w kierunku stóp, aby zmniejszyć cyrkulację powietrza, co powinno pomóc Ci utrzymać ciepło. Śpiwory kwadratowe m.in Square Bergson, Envelop Trespass, Hobo Campus, NC2002 Nis typu kołdra - tradycyjny prostokątny kształt, idealny dla tych, którzy nie lubią czuć się zbyt ciasno. Śpiące kapsuły - szersze śpiwory z miejscem do przewijania dla niespokojnych śpiochów. Puchowe śpiwory - zaprojektowane na chłodniejsze noce, te izolowane śpiwory zapewnią ci ciepło. Podwójne śpiwory - szukasz więcej miejsca lub chcesz się przytulić ze swoją drugą połówką? Potrzebujesz podwójnego śpiwora. Śpiwory dziecięce - sposobem na ogrzanie się podczas biwakowania jest zmniejszenie przepływu powietrza w śpiworze, te mniejsze torby są idealne dla mniejszych obozowiczów. Wkładki do śpiworów - dodatkowe, wyłóż swój śpiwór, aby utrzymać go dłużej w czystości i świeżości.

Wybór śpiwora według temperatury ?

Wybierz śpiwór o temperaturze niższej niż najniższa temperatura w nocy, jakiej spodziewasz się podczas podróży. W cieplejsze noce zawsze możesz rozpiąć suwak, żeby trochę się ochłodzić. Zwróć uwagę, że chociaż śpiwory puchowe są ogólnie uważane za cieplejsze, na ciepło śpiwora wpływa wiele czynników, więc ocena temperatury jest najlepszym wskaźnikiem ciepła.

Izolacje syntetyczne i puchowe - śpiwory turystyczne

Syntetyczna izolacja znajduje się w tańszych śpiworach i może być dobrym wyborem, ponieważ nadal izoluje, gdy jest wilgotna.
Izolacja puchowa jest droższa, ale działa wyjątkowo dobrze w chłodne i suche dni. W zimnych i wilgotnych warunkach możesz poszukać puchu, który jest impregnowany jako wodoodporny. Ponieważ puch jest mały i jest cieplejszy ze względu na swoją wagę niż materiał syntetyczny.