;

kody rabatowe na wiosnę: "logalp" -10% na Alpine pro / "logtre" -20% na Trespass | szybka wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Skating i akcesoria

39 produkt(ów)

39 produkt(ów)

Szeroki wybór rolek - wrotek - deskorolek - longobardów - łyżew

Zobacz naszą szeroką ofertę rolek i łyżew popularnych marek skatingowych Tempish i Nils Extreme w sklepie online TourSport. W testach i opiniach użytkowników rolki, łyżwy, deskorolki, longboardy oraz pozostałe akcesoria, cieszą się dużą popularnością i są niezawodne podczas uprawiania sportów skatingowych o czym świadczą liczne wyróżnienia w presitżowych rankingach. Marki skatingowe Nils Extreme i Tempish są wiodącymi markami w dziedzinie skatingu a rolki typu fitnessrekreacyjne czy agressive. sprawdzą się podczas wymagających zawodów i przy zwyklym użytkowaniu na torze czy też ulicy w mieście. Idealne dopasowanie dla dzieci, kobiet i mężczyzn dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów. Stosowane się popularne systemy wentylacji w rolkach i łyżwach m.in. boa i wiele innych wysokiej jakości standardów technicznych, które można znaleźć na łyżwach, rolkach. Bezpieczne kaski i ochraniacze na nadgarski oraz łokcie do skatingu dla każdego dziecka i dorosłego spełniające wymogi EC i TUV. Torby, plecaki Tempish mają bardzo dobrą jakość i dopasowanie do użytkownika podczas szybkiej jazdy, Są ergonomiczne i lekkie.

Skating i akcesoria  - sklep online marek Tempish i Nils

Jesteśmy autoryzowanym sklepem online Tempish Polska  i Nils Extreme. U nas otrzymasz wszystkie dostępne części zamienne do produktów marki Tempish i Nils w Polsce oraz większość popularnych akcesoriów do skatingu amatorskiego i wyczynowego dla dzieci i dorosłych. Począwszy od stopera hamulca po taśmy mocujące, klamry wału i nity wału. Posiadamy szeroką ofertę deskorolek, longboardów, hulajnóg klasycznych, wyczynowych, fliker oraz kasków, ochraniaczy na dłonie i nadgarstki, łokcie, kółek do rolek, łożysk tempish.

Jakie rolki wybrać i inne akcesoria skatingowe ?

Duży wybór łyżworolek takich rodzajów jak: rolki fitness, rekreacyjne ,rolki freestyle, agressive, rolki biegowe, speedowe , rolki 3w1, regulowane, wrotki fitness, deskorolki, longboardy, fiszki , hulajnogi klasyczne i akcesoria skatingowe: kółka do rolek, kółka do wrotek, kółka do deskorolek, longboardów, kółka do hulajnogi, łożyska, kaski, ochraniacze i inne akcesoria