Marka national geographic to plecaki, nerki i saszetki dla każdego podróżnika !
;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

NATIONAL GEOGRAPHIC

NATIONAL GEOGRAPHIC

Plecaki turystyczne, wycieczkowe i hikingowe w sklepie TourSport.pl

Szeroka oferta sprawdzonych plecaków trekkingowych, turystycznych uznanych marek Trespass, Campus, Bergson, Alpine Pro od małych jednodniowych po duże plecaki górskie powyżej 50 litrów, które sprawdzą sie przy wypadach kilkudniowych w górach czy na wakacjach | Plecaki miejskie i szkolne popularnych marek 4F i Outhorn cechują się ciekawymi rozwiązaniami technicznymi m.in. wzmocnione przegrody, które zapewniają zwiększoną ochronę laptopa przez uderzeniem oraz systemy wentylacji pleców ACS | Plecaki sportowe Under Armour i rowerowe służą do wykorzystania w aktywnościach na świeżym powietrzu i zapewnią komfort oraz wygodę podczas każdej podróży. Plecaki National Geographic świetnie sprawdzą się w miejskim terenie a torby sportowe 4F, Under Armour, Outhorn można wykorzystać na co dzień gdyż posiadają m.in. technologię Seguro która jest świetnym wyborem na siłownię i fitness. Plecaki dziecięce 4F i Trespass z przyjaznym dla dzieci wzorem dla małych poszukiwaczy przygód sprawdzą się w terenie. Bez względu na to, jaką przygodę lubisz przeżywać - w sklepie online z plecakami znajdziesz idealnego towarzysza podróży. Dostępne marki plecaków, toreb sportowych, worków, nerek, saszetek w TourSport: 4F, Outhorn,Trespass,Campus, Bergson, National Geographic.

Plecaki na krótkie wycieczki i dłuższe wyprawy

Rozmiar i konstrukcja dobrego plecaka w góry i na co dzień zależy od tego, do czego będzie służył podczas podróży i od długości wyprawy. Lekkie plecaki dzienne, plecaki turystyczne i plecaki szkolne na miasto są idealne na jednodniowe wędrówki lub weekendowe wycieczki. Większy plecak kempingowy lub plecak turystyczny zapewnia wystarczająco dużo miejsca na dłuższe wycieczki kilkudniowe. Plecaki MTB i plecaki na rower szosowy są szczególnie ciasne z tyłu i podobnie jak plecaki Alpine są wąskie i zapewniają dobrą swobodę ruchów. Wodoodporne plecaki i osłony przeciwdeszczowe, które zakładane są na plecak, gwarantują suchy plecak nawet podczas ulewnego deszczu. Specjalne plecaki dla dzieci oferują również kolorowe wzory dla mniejszych turystów, a także świetny system do noszenia na plecach.

National Geographic to znana i ceniona marka, którą znają wszyscy zapaleńcy podróży. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza swojemu autorskiemu magazynowi, ukazującemu artykuły o kulturze, historii i przyrodzie z rozmaitych miejsc na Ziemi. Od 1960 roku największą uwagę jego czytelników przykuwa prezentacja przepięknych, nie raz unikatowych zdjęć zrobionych przez wedrowców i licznych reporterów. National Geographic to gwarancja jakości w zakresie przekazywania informacji o naszym świecie w bardzo ciekawy sposób.

Akcesoria podróżnicze i turystyczne National Geographic

National Geographic poszerza swoją ofertę o akcesoria i sprzęt, który ułatwia podróżowanie. Kiedyś prym wiodły akcesoria fotograficzne które ściśle są związane z filozofią marki, teraz jego oferta powiększyła się także o torby, saszetki, plecaki, torebki naramienne oraz walizki które z pewnością ułatwią wyprawy i podróże. Cały asortyment National Geographic znajdziecie w naszym sklepie internetowym toursport.pl .

3 produkt(ów)

3 produkt(ów)