;

dodatkowe -20% rabatu od ceny pierwszej na wybrane produkty 4f - tylko do 26.09 !

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

VIKING

VIKING

Polska Marka Viking powstała w 1996 roku i od samego początku stawiał na dobór odpowiednich materiałów, wysoką jakość wykonania, funkcjonalność, a także zgodność wzornictwa z najnowszymi trendami w modzie sportowej. Zespół tworzący nowe kolekcje poszukuje nowe lub pozyskuje już istniejące najlepsze technologie i membrany. W kolekcjach firmy Viking znajdą Państwo materiały WIND-LOCKER®, WINDSTOPPER® czy THINSULATE® i GORE-TEX.

Odzież sportowa, czapki, chusty i rękawiczki VIKING– najwyższa jakość

Viking to wiodący producent akcesoriów outdoor w Polsce m.in. bandan Polartec, bandan Windstopper, czapek Windstopper itp. Odzież sportowa Viking korzysta z technologii o najwyższym standardzie takich jak ocieplina Primaloft, membrana Aqua Thermo Tex.  Wysoką jakość Viking docenił także w latach 2006-2010 Polski Związek Narciarski, marka Viking stała się częścią historycznych sukcesów Adama Małysza i Justyny Kowalczyk. Do dnia dzisiejszego wspiera Paraolimpijską Reprezentację Polski w Narciarstwie Alpejskim oraz rzeszę młodych utalentowanych sportowców zarówno latem, jak i zimą. Jesteśmy dumni z naszego VIKING TEAM.

Bogata wyprzedażowa oferta Viking – sklep internetowy TourSport

Produkty wyprzedażowe Viking dostępne są także w zakładce wyprzedaż oraz outlet Viking. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego TourSport , który oferuje największy wybór produktów Viking z najszybszą wysyłką do klienta !

3 produkt(ów)

3 produkt(ów)