;

wyprzedaż międzysezonowa - kupuję na wyprzedaży 4F, Outhorn !

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR

Under Armour to amerykańska marka sportowej odzieży technicznej nowej generacji. Twórcą Under Armour jest Kevin Plank, zawodowy gracz futbolu amerykańskiego, którego sportowe doświadczenia doprowadziły do stworzenia t-shirtu idealnego. Stworzył materiał który nawet po długim czasie gry pozostawał suchy i lekki, dlatego bielizna termoaktywna Under Armour jest słynna na całym świecie.

Odzież treningowa, obuwie oraz akcesoria Under Armour – tylko dla najlepszych

Marka Under Armour powstała w 1996 roku, dziś ma własne laboratoria badawcze, w których materiały do produkcji odzieży są doskonalone z sezonu na sezon. W USA Under Armour to druga najszybciej rozwijająca się spółka na amerykańskiej giełdzie. Under Armour to nie marka mody sportowej gdzie znajdziez koszulki oddychające, biustonosze, bluzy z kapturem, legginsy, buty sportowe - zamiast oferować odzież „dla każdego”, Under Armour skupia się na produkcji tylko i wyłącznie technicznie zaawansowanej odzieży z wyraźnym przeznaczeniem do uprawiania sportu.

Jesteśmy oficjalnym partnerem marki Under Armour która dostarcza innowacyjną odzież sportową, buty sportowe i akcesoria na siłownię. To wszystko znajdziesz w naszym sklepie online w promocyjnych cenach !
 

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)