;

kody rabatowe na wiosnę: "logalp" -10% na Alpine pro / "logtre" -20% na Trespass | szybka wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

REEBOK

REEBOK

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Reebok jest amerykańskim przedsiębiorstwem, założonym w 1895 roku, który działał pod pierwotną nazwą J.W. Foster and Sons Limited. Pod obecną nazwą firma działa od 1958 roku i od ponad pół wieku czyni starania, aby produkty sygnowane jej logo były jednymi z najlepszych w segmencie odzieży i obuwia sportowego.

Biegaj razem z marką Reebok

W ostatnim czasie sport staje się coraz popularniejszym hobby, a wpływ aktywności fizycznej na organizm człowieka jest doceniany na całym świecie. Buty Reebok od samego początku istnienia marki towarzyszyły osobom, które czynnie uprawiają jogging. W czasie letnich igrzysk w 1924 roku mistrzowie lekkoatletyki zaufali właśnie tej marce, co zaraz obok regularnych treningów, było powodem odniesionego przez nich sportowego sukcesu. Obok kolekcji dobrych jakościowo butów sportowych, w sklepie internetowym TourSports znajdziesz także inne produkty Reebok. Szeroki wybór damskich i męskich koszulek treningowych, pozwoli każdemu klientowi wybrać swój ulubiony, sportowy dodatek Reebok.

Ubrania Reebok, nie tylko na siłownię

Kolekcja Reebok to nie tylko odzież na siłownię, to także szeroki wybór ubrań do noszenia na co dzień. Jeśli preferujesz sportowy styl z pewnością znajdziesz w ofercie marki produkty, które posłużą zarówno podczas joggingu, jak i zwykłych dni w pracy. Sportowe koszulki Reebok zapewniają dużą swobodę ruchów, a poprzez swój oryginalny design, pozwalają wyróżnić się w tłumie.

W sklepie internetowym TourSport znajdziesz oryginalne produkty Reebok, a przeglądając zakładki outlet i wyprzedaż, możesz upolować je w jeszcze lepszej cenie.