;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

PRIMUS

PRIMUS

Primus to firma wywodząca się ze Szwecji, której początki datuje się na 1892 roku, a jej istnienie zawdzięcza się Fransowi W. Lindqvist. Pierwszym produktem wyprodukowanym przez Szweda była kuchenka zasilana naftą, która zyskała nazwę Primus. Tak zaczęła się historia firmy, która od wielu lat znana jest z produkcji najlepszych jakościowo produktów na rynku outdoorowym.

Kuchenki gazowe najlepsze na świecie

Początki XX wieku to okres wzmożonego zainteresowania wyprawami na biegun oraz na szczyty górskie. Pierwszym sukcesem dla firmy Primus był fakt, że jej produkty znalazły się w wyposażeniu ekspedycji Roalda Amundsena, zdobywcy Bieguna Północnego. Podobnie pierwszym zdobywcom Mount Everestu również towarzyszyły palniki marki Primus.

Z biegiem lat firma Primus wprowadzała coraz nowsze technologie, które pozwalały tworzyć produkty najwyższej jakości. Od początki działalności firma notowała olbrzymie zainteresowanie swoimi produktami, zostawiając konkurencję w tyle.

Primus to nie tylko kuchenki

Primus od początku swojej działalności wprowadzał różne modele kuchenek. Każda zdobywała uznanie wśród klientów. Najnowszym modelem była kuchenka wielopaliwowa OmniFuel Ti z palnikiem wykonanym w tytanowej technologii. Jednak Primus to nie tylko kuchenki. Oferta obejmuje również kubki termiczne wykonywane ze stali nierdzewnej lub z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Materiały te pozbawione są szkodliwej substancji BPA. Dodatkowo szwedzka marka oferuje kartusze z gazem, bez której nie mogą się obyć żadne dłuższe wyprawy oraz zestawy naczyń, akcesoria do smażenia i krzesiwo do rozpalania ognia.

Oferta Primus staje się coraz bardziej rozbudowana, co cieszy miłośników wypraw, ponieważ wszystkie produkty Primus charakteryzują się najwyższą jakością. Szczegółowej kontrola każdego produktu przed oddaniem do użytku sprawia, że klient otrzymuje produkt niezawodny.

Ustaw kierunek malejący

   

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

1 produkt(ów)