;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

PATROL-ARCTICA

PATROL-ARCTICA

Okulary przeciwsłoneczne to niezbędny element wyposażenia zarówno osób uprawiających sport, jak i kierowców. Chronią one oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale także wpływają na bezpieczeństwo na drodze, czy to na stoku narciarskim. Okulary przeciwsłoneczne doceniane są także w codziennym użytkowaniu podczas słonecznych dni.

Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją Patrol

Ze względu na ryzyko powstawania chorób oczu spowodowanych przez nadmierne promieniowanie słoneczne zaleca się stosowanie okularów przeciwsłonecznych niezależnie od pory roku. Przyzwyczajeni jesteśmy, że okulary nosimy głównie w sezonie letnim, jednak nie powinniśmy z nich rezygnować także w okresie zimowym. Szczególnie powinniśmy je mieć przy sobie w słoneczne dni, kiedy ziemia pokryta jest pokrywą śnieżną. Biel śniegu odbija promienie słoneczne, które oślepia, a tym samym do oczu docierają szkodliwe promienie UV-AUV-B i UV-C.

Okulary z polaryzacją

Marka Patrol dysponuje bogatą ofertą okularów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dostępne są okulary klasyczne, jak i okulary z polaryzacją. Co nam daje polaryzacja? Przede wszystkim usuwa nadmierne odblaski promieni słonecznych, które często widzimy na przykład na wodzie, bądź mokrym asfalcie. Dzięki polaryzacji światło nie oślepia nas, a my czujemy się bardziej bezpieczni. Szczególnie ma to znaczenie podczas jazdy samochodem oraz podczas uprawiania sportów zimowych.

Okulary Patrol posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty oraz wysokie filtry UV, które są potwierdzeniem, że produkty rzeczywiście chronią oczy przed wpływem szkodliwym, intensywnym światłem słonecznym.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.