;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

OPTIMUS

OPTIMUS

Optimus jest znanym szwedzkim producentem dobrych jakościowo palnikówprzenośnych kuchenek i naczyń biwakowych. Firma działa na rynku od ponad 100 lat, przez cały ten czas dbając o potrzeby swoich klientów. Główna siedziba przedsiębiorstwa to Sztokholm, z którego asortyment jest dostarczany do miejsc na całym świecie.

Butelki na wodę Optimus

Lekkie aluminiowe butelki dobrze sprawdzają się podczas transportu paliwa, wykorzystywanego w kuchenkach. W produktach zastosowano nowoczesne, wkręcane korki, które chronią przed wyciekami. Niewielka masa pojemnika jest dużą zaletą przy górskich wyprawach, gdzie znaczenie ma każdy dodatkowy kilogram naszego bagażu. Jeśli szukasz solidnego produktu, który sprawdzi się nawet w najcięższych warunkach pogodowych, marka Optimus będzie dla Ciebie świetnym wyborem.

Gazowe piecyki i przenośne kuchenki

Gazowe piece i przenośne kuchenki Optimus są łatwe w użyciu i bardzo lekkie, dzięki czemu nadają się do wykorzystania, jako przenośne wyposażenie. Opakowania produktów są niewielkie rozmiarowo, co pozwala na umieszczenie ich w naszych bagażu. Palniki są przystosowane do natychmiastowego użycia, płomień świeci się tuż po uruchomieniu i można go dowolnie regulować. Asortyment Optimus jest dobrym wyborem dla wszystkich tych, którzy lubią dalekie wyprawy, w miejsca oddalone od ośrodków wypoczynkowych. Dodatkowe kasety z gazem do piecyków, są dostępne w większości sklepów z turystycznym sprzętem.

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)